Środa, 8 Wrzesień 2010, imieniny obchodzi: Maria, Nestor, Radosław

Śląsk - reszta Polski 13:4

data dodania: 2010.06.17 14:39:08
Pierwsza doba Letniej Batalii nad łowiskiem Expert-Karp Nekielka przyniosła zdecydowane prowadzenie teamu Jet Fish Witold Smolarczyk/Arkadiusz Rusowski.
Śląsk - reszta Polski 13:4
Do godz. 13.00 w czwartek (17 czerwca) złowili 12 karpi i amura, o łącznej wadze 54,6 kg. Amur ważył 11,8 kg i jak do tej pory jest największą rybą imprezy. 2 miejsce zajmują Tomasz Hadrzyński i Daniel Wawszczyk (2 karpie o łącznej wadze 16,9 kg), zaś trzecie miejsce mają Roman Kubiak i Paweł Wiatrak (2 karpie o wadze 12 kg). Ryby jak na razie żerują bardzo chimerycznie i dają o sobie znać jedynie w płytkiej części zbiornika, porośniętej trzcinami. Wszyscy mają jednak nadzieję, że wkrótce ruszą się też większe karpie, których przecież na Nekielce nie brakuje.
Klamoty karpiowe

Shimano Aero Technium

Seria topowych kołowrotków Shimano typu big pit nazywa się Aero Technium. Składa się z 3 modeli: XT-B, MgS XS-A, oraz XS-B. więcej »

Anaconda Bait Barrel

Wiadra do przenoszenia czy przechowywania zanęty lub kulek są stałym elementem wyposażenia karpiarza. Najczęściej jednak po zużyciu ich zawartości, puste plastikowe wiaderka tylko zawadzają, nie pełniąc żadnej funkcji. więcej »
Karp Max 3/2010 już w sprzedaży

Karp Max 3/2010 już w sprzedaży

data dodania: 2010.07.09 09:10:59
W numerze masa atrakcji, m.in. pojawia się tekst naszego nowego współpracownika, znakomitego karpiarza z Niemiec Marcusa Pelzera. „Powrót nad rzekę" to relacja z rzecznych wypraw Marcusa, głównie nad Mosellę. Z kolei słynny Steve Briggs pisze o Efekcie kamuflażu, czyli jak przechytrzyć ostrożne karpie. W stałych rubrykach KM znajdziecie też nowości sprzętowe firm: Anaconda, Atomic Tackle, Atrix, Cormoran, Daiwa, Dragon, Dynamite Baits, Fish Point, Fox, Karp Fan, Natural Bait, NG Polska, Pelzer, Tandem Baits i Traper. Będzie też coś dla miłośników konkursów. Tym razem konkursy Fish Point, Aller Aqua i Grand Cyprinus.wiecej »
do góry