MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKARPIARZE MARTYNCE - PODSUMOWANIE PRZED WIELKĄ IMP ...

KARPIARZE MARTYNCE - PODSUMOWANIE PRZED WIELKĄ IMPREZĄ

Dodano: 13.06.2014 00:00
wystaw ocenę:
12345
KARPIARZE MARTYNCE - PODSUMOWANIE PRZED WIELKĄ IMPREZĄ
"Dopisało wszystko. Uczestnicy, a będzie ich ponad 150, sponsorzy, zainteresowanie mediów, a sama impreza stała się wizytówką polskich imprez na karpiowej estradzie.
 
 
Wszystko to dzięki dużemu poparciu, które jako organizatorzy dostaliśmy. Bez tego nie udało by się tego sfinalizować i z tego miejsca dziękujemy wszystkim za wielką pomoc w stworzeniu tego przedsięwzięcia. Charakter imprezy znamy i bardzo cieszymy się, iż udało się to po raz kolejny utrzymać. 
 
 
Czasami myśleliśmy, iż nas to przerasta, borykając się z problemami stworzonymi przez ludzi nie do końca nam przychylnym, upatrujących w naszym działaniu znamion komercyjnej walki jaką sami preferują i na każdym kroku to udowadniają.
 
 
Od października, dzień za dniem nie było kilku godzin by ta impreza nie zaprzątała nam naszej domowej i zawodowej egzystencji. Mamy nadzieję, że było warto i wszystko się uda.
 
 
 
W przebiegu przygotowań do imprezy odbyło się wiele wspaniałych akcji, o których jeszcze dokładnie napiszemy podczas podsumowania imprezy, ale już z tego miejsca widać, iż przyniosły one duże środki, które zostały zgromadzone na subkoncie Martynki.
 
 
Przed nami jeszcze finał naszego pływającego przedsięwzięcia, w którym każdy z posiadaczy konta w serwisie aukcyjnym Allegro będzie mógł wylicytować jedną z 4 przygotowanych na tę okazję łódek zanętowych, z których środki w 100% zasilą subkonto dziecka. Linki do tych aukcji pojawią się w „sieci” po 20 czerwca.
 
 
 
 
Spotykamy się już 2 lipca na wielkiej imprezie integracyjnej, połączonej z rejestracją zawodników, która z pewnością zapadnie w pamięci wszystkim na całe życie. Cały czas dopinamy szczegóły tego wyjątkowego wieczoru.
 
 
 
 
Dla uczestników imprezy wędkarskiej przygotowaliśmy masę nagród spośród których poza punktowanymi miejscami wiele trzeba będzie najzwyczajniej w świecie rozlosować.  Z tego miejsca gwarantujemy, że ok. 20 ekip wyjedzie z imprezy z potężnymi nagrodami, co można sobie wyobrazić patrząc na nasz bener ze sponsorami.
 
 
 
 
 
Jedną z atrakcyjniejszych nagród będzie udział  w finale PCM 2014, który w porozumieniu z władzami PFWK postanowiliśmy również rozlosować wśród tych, którzy wyrażą podczas zapisów chęć uczestnictwa w tej imprezie.
 
 
 
Wiele drużyn zrezygnowało świadomie z możliwości wylosowania atrakcyjnych wędkarsko miejsc, stawiając na spotkanie we własnych teamach. Te w kilku przypadkach będą liczyły ok. 20 osób i w ten sposób chcielibyśmy nagrodzić ich bardzo towarzyskie podejście do tej imprezy, oraz zachowanie jej charakteru, możliwością szansy udziału w finale PCM. 
 
 
 
 
Kilkukrotnie to powtarzaliśmy i z tego miejsca to zrobimy ponownie. Zazdrościmy tym teamom, które wylosują zasiadki z naszego projektu "Łowiska Uczestnikom". Tygodniowe pobyty na tych topowych łowiskach to istne wędkarskie wakacje, które w kilku przypadkach ze względu na specyfikę łowisk można będzie rozszerzyć dodatkowo o rodzinne wakacyjne plany, co na pewno nie będzie stało na przeszkodzie.
 
 
 
 
W dniach 3-6 lipca rozpoczną się zmagania uczestników, które będą śledzić przedstawiciele wielu mediów związanych z wędkarstwem karpiowym m.in. drukowane czasopisma wędkarskie "Karp Max", "Świat Karpia", oraz "Karpmania", przy współpracy z projektem targów poznańskich "Rybomania 360". 
 
 
Regulamin, który prezentujemy TU, nie uległ w dużym stopniu zmianom, lecz już z tego miejsca przedstawiamy bardzo istotną różnicę, która dla uczestników I edycji była kluczowa.
 
 
LOSOWANIE STANOWISK: 
Ze względu na charakter imprezy, gdzie większość teamów traktuje ją jako swego rodzaju teamową zasiadkę, organizatorzy przewidują możliwość rozlokowania teamów, które wyrażą chęć bardziej zintegrowanego uczestnictwa, jak to miało miejsce w I edycji. Jednak z zaznaczeniem, iż miejsca najbardziej atrakcyjne wędkarsko ( zatoka okalająca tamę) będą przewidziane do losowania zgodnego z zasadami fair play, gdzie każdy wyciągnięty los jest losem wiążącym, bez możliwości ponownego losowania. Będzie natomiast możliwość wymiany z innym uczestnikiem.
 
 
 

GALERIA

  • KARPIARZE MARTYNCE - PODSUMOWANIE PRZED WIELKĄ IMPREZĄ
  • KARPIARZE MARTYNCE - PODSUMOWANIE PRZED WIELKĄ IMPREZĄ
  • KARPIARZE MARTYNCE - PODSUMOWANIE PRZED WIELKĄ IMPREZĄ
  • KARPIARZE MARTYNCE - PODSUMOWANIE PRZED WIELKĄ IMPREZĄ
  • KARPIARZE MARTYNCE - PODSUMOWANIE PRZED WIELKĄ IMPREZĄ
  • KARPIARZE MARTYNCE - PODSUMOWANIE PRZED WIELKĄ IMPREZĄ
Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU