MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonkurs. M-Elektrostatyk - wynik anulowany

Konkurs. M-Elektrostatyk - wynik anulowany

Dodano: 14.04.2012 00:00
wystaw ocenę:
12345
Konkurs. M-Elektrostatyk - wynik anulowany

Tym co nie są w temacie wyjaśniamy, że konkurs rozpoczął się we wtorek (10 kwietnia) i zakończył w czwartek, tuż przed północą. Do wygrania były trzy modele foteli karpiowych firmy M-Elektrostatyk. By otrzymać jeden, każdy mógł przekonać nas w komentarzu, że to właśnie jemu mamy go dać. Spośród prawie 120 komentarzy wybraliśmy trzy naszym zdaniem najciekawsze. Zgodnie z Regulaminem początkowo nie braliśmy pod uwagę wpisów, które miały ponad 30 słów, jednak po licznych mailach przychyliliśmy się do Waszych próśb i zlikwidowaliśmy ten limit (na to pozwalał zapis 4.3 w Regulaminie). Natomiast nie braliśmy pod uwagę wpisów opublikowanych przez osoby, które nie podały swoich danych w profilu. 

 

 

 

Pierwsze miejsce, a tym samym duży fotel karpiowy M-Elektrostatyk FK2 Camou otrzymał użytkownik o pseudonimie Lylon za rymowankę:
 
W końcu wiosna nam nastała i karpiami przywitała!
Moja ukochana żona mówi, że w tym roku się „namówi".
Jakby pięknie to zabrzmiało, gdybym walił do niej śmiało:
„weź ze sobą fotel duży, bo ten mały Ci nie służy..."
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
Fotel M-Elektorostatyk F9 powędruje do Karpiocholika (zachowana oryginalna pisownia)  za komentarz: 
 
2 lata temu zachorowałem, diagnoza - Karpiowanie!
Od 2 lat żona próbuje mnie wyleczyć - Bez skutku!
Wydatki powyżej 20zł na sprzęt zabronione - Grozi rozwodem!
Choroba postępuje, jeśli nie Elektrostatyk zostanie mi - taboret i garb na plecach
 
  
 
 
Natomiast fotel F1 Camou wyślemy Pawłowi2323 za wierszyk
 
W konkursie M-Elektrostatyka i Karp Maxa udział bierze wielu
Lecz nie będzie dane wszystkim zasiąść w tym wygodnym fotelu
A więc szybciutko ten wierszyk do Was wysłałem
fajnie by było gdyby się okazało, że to ja wygrałem
 
 
    
 
 
Nagrody wyślemy na adresy podane w profilu użytkownika. Zwycięzcom gratulujemy i jednocześnie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, liczne komentarze (które możecie przeczytać - TU) i dobrą zabawę. 
 
 
 
 
Niestety wyniki konkursu są nieważne, za co serdecznie przepraszamy i wyjaśniamy w komentarzu poniżej. Osoby, które wytypowaliśmy oczywiście otrzymają fotele karpiowe.
 

GALERIA

  • Konkurs. M-Elektrostatyk - wynik anulowany
  • Konkurs. M-Elektrostatyk - wynik anulowany
Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?
avatar O ile wiem , maksymalna ilość wyrazów wynosiła 30 , a tutaj jest ten limit przekroczony ... Gdzie ta sprawiedliwość ???
14.04.2012 13:21    autor: Ketel
avatar trzeba wyjść z twarzą i dodaje się w zapisie w ogłoszeniu "jednak po licznych mailach przychyliliśmy się do Waszych próśb i zlikwidowaliśmy ten limit (na to pozwalał zapis 4.3 w Regulaminie". Szkoda, że nie zostało to ogłoszone wcześniej i dopiero po komentarzu Ketel zostało to dopisane. Oj nie ładnie, nie ładnie. Lepiej byłoby po prostu zrobić konkurs jeszcze raz a nie kombinować jak koń pod górę...
14.04.2012 13:39    autor: Belfer
avatar Przy wyborze nie braliśmy pod uwagę ilości słów, więc zmiana w Regulaminie nie miała wpływu na ocenę. A proszę wierzyć maili i wiadomości prywatnych na portalu dostaliśmy w tej sprawie sporo, ale już nie chcieliśmy mieszać w trakcie trwania konkursu. Tyle słowem wyjaśnienia.
14.04.2012 13:54    autor: redakcja
avatar Podzielam wypowiedzi kolegów Ketel i Belfer. Regulamin to rzecz święta. Osoby, które przekroczyły 30 słów powinny być traktowane tak samo jak te które nie podały danych osobowych. Tyle słowem wyjaśnienia.
14.04.2012 13:59    autor: heveliusz
avatar Popieram kolegów i czuje się zniesmaczona tym konkursem. Jeśli konkurs zaczynaliśmy z jasno określonym regulaminem nie powinien on się zmieniać, a tym bardziej, jeśli zmiana w regulaminie następuje po ogłoszeniu wyników...
14.04.2012 14:38    autor: manaika
Redakcjo również uważam, że nie powinno się zmieniać tak istotnego warunku. Bardzo nieładnie. Pozdrawiam
14.04.2012 14:49    autor: mgrsuchy
avatar Chcieliśmy dobrze, wyszło odwrotnie. Zmiana Regulaminu miała na celu umożliwienie oceny większej ilości komentarzy, a tym samym danie szansy na wygranie fotela wszystkim tym którzy prawidłowo wypełnili profil. Niestety jak widać nie spodobało się to sporej liczbie osób. Nie mogąc przejść obok tego obojętnie i jednocześnie przepraszając za nieumyślne zamieszenie, jeszcze raz rozstrzygniemy konkurs, trzymając się ustalonej na początku liczby 30 słów. Osoby, które wcześniej wytypowaliśmy, zostaną przez nas nagrodzone oddzielnymi gadżetami. Jeszcze raz przepraszamy, bo nie chcieliśmy psuć zabawy, a jedynie większej liczbie osób dać szansę na wygranie.
14.04.2012 14:51    autor: redakcja
Brawo za przyznanie sie do błędu.
14.04.2012 15:03    autor: mgrsuchy
avatar Tak więc kiedy wyniki nowego "losowania " ????
14.04.2012 15:18    autor: Ketel
avatar Informujemy dodatkowo, że w związku z zaistniałą sytuacją, osoby, które wytypowaliśmy po zmianie regulaminu, otrzymają fotele karpiowe Elektrostatyka, ufundowane przez naszą redakcję. Nowe wyniki ogłosimy ok. godz. 16.00. Dziękujemy za wyrozumiałość.
14.04.2012 15:24    autor: redakcja
avatar dla mnie jest to chore :P jest regulamin i trzeba się go trzymać. niema sprawiedliwości na tym świecie... a jak chcieliście zmieniać zasady to trzeba było to zrobić wcześniej
14.04.2012 15:50    autor: bartosz123456
avatar Czasu nie cofniemy, przyznaliśmy się do błędu, mamy nauczkę na przyszłość. Osoby, które wytypowaliśmy za pierwszym razem otrzymają fotele karpiowe, które sami ufundujemy, tak więc nie będą pokrzywdzone. Wydaje nam się, że to sprawiedliwe rozwiązanie. Pozdrawiamy.
14.04.2012 16:06    autor: redakcja
avatar Tyle starań a tu tylko marzenia zostały żeby te same osoby nie dostały tych samych nagród hahahahahah to tylko żarcik ale widać ze jedyny portal ma takie konkursy i ze to idzie z odrobiną szczęścia coś wygrać bo inne portale wędkarskie moją na zasadzie sms a to dla mnie jest trochę zdzierstwo dla innych użytkowników danego portalu jak dla mnie karpmax.pl jest naj lepszym portale w dziedzinie połowu karpia.Serdecznie pozdrawiam redakcję i użytkowników tego portalu.
14.04.2012 17:08    autor: Bonglik
avatar Widzę, że rozegrała się "burza mózgów". Ale faktycznie muszę przyznać rację, że mój komentarz miał kilka słów więcej... A tak się ucieszyłem, że pierwszy raz coś wygrałem...Pozdrawiam wszystkich biorących udział w konkursie oraz Redakcję "KarpMaxa".
16.04.2012 10:22    autor: lylon
avatar Jeszce raz podkreślamy, osoby które wytypowaliśmy za pierwszym razem również otrzymają fotele karpiowe, które sami ufundujemy, inaczej byłoby to nie fair. Pozdrawiamy.
16.04.2012 10:58    autor: redakcja

Obserwuj nas

zamknij