MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościMega konkurs Karp Maxa i Dragona

Mega konkurs Karp Maxa i Dragona

Dodano: 02.03.2017 18:00
wystaw ocenę:
12345
Mega konkurs Karp Maxa i Dragona
Wspólnie z firmą Dragon zorganizowaliśmy komiksowy konkurs, w którym do wygrania są trzy zestawy rewelacyjnych nagród, w tym kołowrotek Dragon Mega Baits Black Shadow.

Konkurs polega na wymyśleniu historyjki do poniższych trzech zdjęć, tak by łączyła się w całość. Propozycje zamieszczajcie w komentarzach, wpisując numer chmurki i tekst, który ma się w niej znaleźć. Ważne - w konkursie pod uwagę będziemy brali tylko propozycje zarejestrowanych użytkowników. Jest to niezbędne do kontaktu ze zwycięzcami. Założenie konta na portalu jest darmowe. Wystarczy kliknąć TU

Każdy może zgłosić do konkursu trzy propozycje, ale pod uwagę będziemy brali tylko jedną, naszym zdaniem najciekawszą. 

Konkurs potrwa do czwartku (9 marca). Ogłoszenie wyników odbędzie się na portalu 14 marca. Regulamin











Firma Dragon nagrodzi autorów trzech najciekawszych historyjek poniższymi zestawami:

1 miejsce:
  • Kołowrotek Dragon Mega Baits Black Shadow
  • Żyłka MegaBaits Carp Mono 0,35mm (600m)
  • Plecionka MegaBaits Carp 8X 0,20mm (285 m)
  • Paczka haczyków Mustad BBS Continental 4,8 Micro Barb rozmiar 4

2 miejsce: 
  • Żyłka MegaBaits Carp Mono 0,35mm (600m)
  • Żyłka MegaBaits Carp Mono 0,32mm (600m) 
  • Plecionka MegaBaits Carp 8X 0,20mm (285 m)
  • Paczka haczyków Mustad BBS Continental 4,8 Micro Barb rozmiar 4
  • Paczka haczyków Mustad BBS Continental 4,8 Micro Barb rozmiar 2

3 miejsce:
  • Żyłka MegaBaits Carp Mono 0,35mm (600m)
  • Plecionka MegaBaits Carp 8X 0,20mm (285 m)
  • Paczka haczyków Mustad BBS Continental 4,8 Micro Barb rozmiar 4
Zapraszamy do zabawy. Dajcie upust wyobraźni!

GALERIA

  • Mega konkurs Karp Maxa i Dragona
  • Mega konkurs Karp Maxa i Dragona
  • Mega konkurs Karp Maxa i Dragona
  • Mega konkurs Karp Maxa i Dragona
  • Dragon logo
  • kołowrotek
  • plecionka
  • żyłka
  • dragon_km_konkurs
Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

NAJWYŻEJ OCENIANE KOMENTARZE

Pierwsza propozycja:1. Zdalnie sterowany karp, tego jeszcze nie było!2. Zagonimy nim prawdziwe karpie.3. Widziałeś młody? Tak się teraz łapie!Druga propozycja:1. Nareszcie zrobię w balona kolegów po kiju!2. Odpalamy i płyniemy pod karpiarzy..3. Młody widziałeś jaki duży? Łap go w podbierak, jak zrobimy sobie z nim zdjęcie to wszystkim szczenki opadną!Trzecia propozycja:1.Teraz pokaże tym mięsiarzom..2.Ciekawe czy metalowego też zjedzą..3.Łap go! Pół roku będziemy kotlety jedli!
2.03.2017 19:22    autor: Cichy96

WSZYSTKIE KOMENTARZE

1.Płyń po Dziadka 2. Achh ta dzisiejsza elektronika. Wszystko się musi zepsuć 3. Holowanie leszcza z 400 metrów nie jest łatwym zadaniem :)
02.03.2017 18:18    autor: wito3212
avatar 1.płyń po ziomali 2.znowu się ta łódka zaciął jednak nie warto było kupować jej po promocji w biedronce 3. hej Stefan co tak długo holujesz tego karpia Roman tonie karp tylko płoć a holowanie płoci z 800 metrów jest takie proste każdej chwili może się spiąć XD
02.03.2017 18:39    autor: bartlomiej-kupsz
Miejsce akcji: Czarnobyl, jezioro obok reaktora nr. 4. Najpierw foto 2-"żeby łowić, trzą zanęcić, więc płyniemy z żarełkiem prosto do karpików mutantów.. Coś czuję, że na jednym wypłynięciu się nie skończy.."Teraz w kolejności wybrałabym fotografię numer 3. "Kolego, może wyjdziemy z tej wody?! Nie wiemy co tu pływa oprócz karpi.."Ostatnią fotografią jest numer 1, czyli zdjęcie wieńczące połów. Tekst do zdjęcia: " Warto było wywieźć tonę kulek i poświęcić kolegę dla tego rekordu świata.. Pytanie tylko..czy z Czarnobyla się liczy?"
02.03.2017 18:52    autor: kaka1916
avatar 1- "Heniu!!! woduje Robokarpia."2-"Zrozumiał em, teraz czas na dalszą cześć planu, Andrzej wracaj do bazy teraz będziemy czekać jak jakiś łosi się nabiorerze"3-"Marian jedzie !!!!!!!On jest wielkie dzwoń do telewizji i KarpMaxa to jest jakiś rekord galaktyki. Bierz ten podbierak i dawaj po niego do wody. Ty go goń, no ty go goń"
02.03.2017 18:54    autor: adrian-izydorek
1. No dobrze karp 40 kg, ulubiony smak truskawka, na wynos dla Pana Zbyszka raz, dostarczyć 06:40 rano / 2. Zobacz młody świat idzie do przodu to i karpia można zamówić, amerykańska technologia ! / 3. Zbyszku Ty to masz masz szczęście...taki piękny okaz...w dodatku jaki zdrowy bo z kobiałką truskawek pływa !
02.03.2017 18:59    autor: ddjsx
1 kochany karpiku płyn szukać naszej łódki 2 . Gdzie on sie podział nawet pilot nie reaguje 3 . Stefan karp nas oszukał idziemy sami wyłowić łódkę
02.03.2017 19:03    autor: ~Mirej
1.Płyn malutki po dziadka , wracaj do domu. 2. Już z tone kulek wywiozłem, ale dalej nic nie bierze . 3. Hmmm co to może być? Waleczna ryba, chyba z 50 kg ma, a nie to jednak płoć :D
02.03.2017 19:15    autor: ~Dawid
1) Dobrze , że zabrałem śpiwór bo nie miałbym cię na czym odhaczyć 2)Jeszcze tylko donęcimy punktowo dronem 50kg kulasów i kładziemy ponownie zestawy3) Zdzichu ... ten karp jest tak wielki ,że chyba szybciej dojdziemy na drugi brzeg niż ty go tu doholujesz....
02.03.2017 19:16    autor: czarny83
1.Wracaj malutki do domciu, po dziadka .2. Juz z tone kulek wywiozłem i dalej nic nie bierze. 3. Hmmm co to moze byc ? Waleczna ryba, pewnie z 45 kg ma, a nie to jednak płoć ojjoj chyba nie wejdzie do podbieraka :D
02.03.2017 19:19    autor: ~Dawid
1. Płyń kochany! Tylko pamiętaj! Nigdy nie daj się złapać karpiarzowi , bo ja chce mieć rekord Polski do końca życia.2. He he. Tylko wywieziemy mój zestaw i płyniemy w rejon Jacka, jemu poturbujemy w wodzie i karpie natychmiastowo spłyną z miejscówki.3. -Tyle tysięcy złotych poszło na to karpiarstwo a na końcu zestawu leszcz który ledwo co waży 1,5 kg. Krzysiek ja rezygnuje z tego karpiarstwa!- Bardzo dobra decyzja! Przynajmniej ja więcej ryb złowie.
02.03.2017 19:19    autor: Tytan232
Pierwsza propozycja:1. Zdalnie sterowany karp, tego jeszcze nie było!2. Zagonimy nim prawdziwe karpie.3. Widziałeś młody? Tak się teraz łapie!Druga propozycja:1. Nareszcie zrobię w balona kolegów po kiju!2. Odpalamy i płyniemy pod karpiarzy..3. Młody widziałeś jaki duży? Łap go w podbierak, jak zrobimy sobie z nim zdjęcie to wszystkim szczenki opadną!Trzecia propozycja:1.Teraz pokaże tym mięsiarzom..2.Ciekawe czy metalowego też zjedzą..3.Łap go! Pół roku będziemy kotlety jedli!
02.03.2017 19:22    autor: Cichy96
1. Naopowiadałem szefowi o potworach jakie tu łowiłem to teraz mam...2. Jak nie złowi nic dużego to nie dostanę tego awansu, a przecież on nic nie wie o wędkowaniu bo nie czyta Karpmaxa, szczęściu trzeba pomóc...3. Hoho szefie, to chyba rekord polski! Wiedziałem że jest Pan świetnym wędkarzem.
02.03.2017 19:35    autor: Majk
1.Dziękuje za wspaniałą walkę,wrócę po ciebie za kilka lat jak będziesz większy. 2.Co ty gadasz Marian,ten karp większy,chyba żartujesz.Chodź wywozimy. 3.Eeee Marian coś mi się wydaje,że ten jest większy od tamtego.Ty to masz szczęście !!!!
02.03.2017 19:43    autor: bobek1010
1. Płyń po tatę. 2. Teraz ja będę mógł się pozbawić. 3. Chodź tu, gdzie on jest.
02.03.2017 19:58    autor: ~kacper2003
avatar 1-do zobaczenia w przyszłym sezonie..2-wywieziemy tam gdzie nie dorzucimy...3-40 minut holu i dalej go nie ma..?
02.03.2017 20:10    autor: matas75
avatar 1-Szkoda, że nikt nie widzi jak wypuszczam rekord świata, ech. 2-Wiedziałem, że uwierzy w takiego potwora, nawet jak będzie sterowany haha. 3-Jak daleko jeszcze wejdziemy? mówiłeś, że wczoraj tu puściłeś ten niby rekordowy okaz!
02.03.2017 20:16    autor: grzegorz-mucha-major
avatar 1.A sąsiad znowu nic hehe 2.Kurczę! zapomniałem włożyć zestawu do łódki 3. hehe nie mocz tego podbieraka, sztuczne branie mam cie!! hahah
02.03.2017 20:19    autor: kamangler
2.Kurczę łódka made in china chyba straciłem zasięg, ciekawe dokąd popłynęła .3.Ty Rychu to są chyba pola ryżowe a nie łowisko karpiowe.1.A teraz cię puszczę ,uważaj nie daj się złapać bo Rychu i Zbychu już idą ,najlepiej płyń w drugą stronę bo jak cię zobaczą i opowiedzą żonom ,które na pewno stwierdzą że nieżle popili, to ich więcej na ryby nie puszczą .
02.03.2017 20:52    autor: madziap1
(1) Jacek i Maciek - studenci wydziału mechanicznego Politechniki Białostockiej wodują swój prototyp karpia szpiegowskiego w Zalewie Wiślanym.(2) Po jakimś czasie pojawił się problem ze sterowaniem i lokalizatorem. Utracili połączenie z maszyną. (3) Zrozpaczeni studenci weszli do wody i wyrzucili boję sygnalizacyjną. Mieli nadzieję że załączy się moduł autopowrotu. Ku ich zdziwieniu sciągneli szpiegowską Kaliningracką jednostkę bezzałogową która ni jak niechchciała dać się przechwycić podbierakim.
02.03.2017 21:04    autor: ~Cheeky
avatar 1. Płyn karpiku mój malutki, rośnij duży okrąglutki2. Komputery, gry, konsole to jest nic - ja ryby wolę3. W końcu nadszedł sezon, karpik wrócił duży, z podbierakiem hyc do wody, niech ten dzień się dłuży :)
02.03.2017 21:18    autor: Karpiarzyk
nr1Płyń maleńki :-)nr2Teraz cię troszeczkę naprowadzę i na drugim brzegubędzie niezła jazda. Hi Hi nr3Jest, jest siedzi. Stary na bank będzie życiówka
02.03.2017 21:21    autor: eko_co@interia.pl
avatar 1) Kaban popij! Zobaczysz dasz radę!2) Pójdziesz jak na autopilocie!3) Skrzynkę wódki i dwie oranżady Kaban!
02.03.2017 21:28    autor: adrian-mroz
1. Dobrze że ja cię złowiłem tamci by cię zjedli.2. No i akumulator padl trzeba będzie włazić.3.Musimy iść za nim żyłka się kończy.
02.03.2017 21:40    autor: cezex
avatar 1. płyń po babcię staruszku... 2. zaraz za Tobą wysyłam kontrolę z ZUS-u 3. o choroba potrzebne są posiłki będzie spływ emerytów :o))
02.03.2017 22:03    autor: cegla1981
avatar 1. czujesz wiosnę??? to do żerowania!!!2. bo użyję holownika żeby was rozruszać po zimie...3. dalej jednak nie wejdziemy bo jeszcze skute lodem...
02.03.2017 22:07    autor: cegla1981
avatar 1. O takim właśnie śniłem ... 2. Wywiozę 4 metry dalej , ups tam jest zaczep 3. Po co ten podbierak? I tak zaraz będzie spinka
02.03.2017 23:04    autor: Mixu211
1. Rekord świata na kulkę o smaku ziemniaka własnoręcznie wykopaną.2. Matka nas zabije, cały zapas ziemniaków poszedł do wody.3. Doszliśmy już do miejscówki, czuję ziemniaki pod nogami.
02.03.2017 23:39    autor: ~Robson7136
avatar Witam to moja propozycja, ale napisałem komentarz przed zalogowaniem się - lew1971.
05.03.2017 00:28    autor: lew1971
avatar To ja troche inaczej i w innej kolejności, mam nadzieję że gwara nie będzie przeszkadzać ;)2. Dobra chopcy terozki w prawo!! nie nie tam!! W lewo bardzij w lewo!! 3. Tutej Bercik ja?? Jo tyż tak właśnie myśloł że sam bydzie dobrze 1. Jest!!! Mom go Franc mom!! Jo go wytargom ino pierona kaj my tako mata znajdemy?? Toć to jakiś "Smok" chyba :D Normalnie"KARP na MAXa"!!!Ślązoki i myślą ze nie ino ślązoki zrozumieją :DPozdrawiam ekipe redakcji i team Dragona ;)
03.03.2017 07:24    autor: damian-pissarek
avatar Propozycja druga: 1. O nie, on mi sie zaraz wyślizgnie!! Zaraz mi ucieknie :( No masz poszedł!! 3. Spokojnie Maciek, spokojnie. Już go tu szukamy. Znajdzie sie przecież. 2. Nie no panowie, ja go szybciej łódką namierze, juz nam się drań nie wymknie :D