MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPomocnik Wędkarza - aplikacja na telefony dostępna ...

Pomocnik Wędkarza - aplikacja na telefony dostępna za darmo

Dodano: 09.03.2013 00:00
wystaw ocenę:
12345
Pomocnik Wędkarza - aplikacja na telefony dostępna za darmo

Aplikacja oprócz informacji z różnych stron o tematyce wędkarskiej, zawiera m.in. Atlas ryb, mapę łowisk, dziennik połów, czy kalendarz brań. Dostępna jest TU

 

 

 

 

Jednak zanim zdecydujecie się na zainstalowanie radzimy zapoznać się z uprawnieniami tej aplikacji, gdzie czytamy m.in.: „ Bezpośrednie wybieranie numerów telefonów pozwala aplikacji na dzwonienie pod numery telefonów bez Twojej wiedzy. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami lub połączeniami. Aplikacja nie może dzwonić pod numery alarmowe. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wykonując połączenia bez Twojej zgody".

Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?
avatar Zanim zainstalujesz, sprawdź uprawnienia aplikacji - moja dobra rada ;)
09.03.2013 14:07    autor: pyniek
avatar Dzięki za czujne oko, już zrobiliśmy stosowną "dopiskę".
09.03.2013 15:10    autor: redakcja
avatar Witam Aplikacja używa tego uprawnienia aby uruchomić telefon z podglądu obiektu na mapie. Wszystko dzieje się jawnie i jest uruchamiane przez użytkownika. Nie ma żadnych ukrytych połączeń. Na aplikacji zarabiam na promocjach, nie oszukuję użytkowników. Wystarczy przeczytać komentarze w Google Play. Pozdrawiam Piotrek.
09.03.2013 17:15    autor: pgrzelka
avatar ja chwalę i nad wodą korzystam z innej apki – z fishexperta. moje wymagania spełnia ona w 100%. polska, darmowa. połamania kija!
12.08.2013 13:31    autor: moroman
Kolego doradzisz mi czy zakup federr kongerr medalist 390 90 gr zlowie karpia czy lina czy podola ta wedka i ile gram koszyczka musze stosowac jestem poczatkujacym
23.02.2018 14:04    autor: ~Kamil
Hey pomugl bys temu kamilowi ja nie lowie na federr beata
23.02.2018 17:14    autor: ~Beti
Hej kupilem wedke konger medlalist 390 90 gr federr czy uda mi sie na nia zlapac karpia czy lina i jaka gramature uzywac koszyczka jestem po czatkujacym
23.02.2018 10:47    autor: ~Kamil
Ale wędka nie łowi ;) Znajdź dobre miejsce i łów.
23.02.2018 14:06    autor: ~aas
Poradzi mi ktos