MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPOTRÓJNY SUKCES

POTRÓJNY SUKCES

Dodano: 18.06.2016 13:53
wystaw ocenę:
12345
POTRÓJNY SUKCES
Czerwiec przyniósł udane zasiadki trzech członków polskiego teamu Fox’a, tj. Bogadana Gackowskiego, Michała Bielakowa i Sebastiana Lemke. Sami zobaczcie.
 

Trudne wody gdzie karpie bywają wybredne to coś co Bogdan lubi najbardziej. Ostatnia zasiadka przyniosła mu piękną rybę. Po ostatnich przygodach nad wodą był to doskonały prezent dla naszego teamowicza. Boguś preferuje zasiadki w samotności, największe sztuki łowi zazwyczaj gdy zachowa ciszę. Tak było i tym razem, oddalenie od wędzisk, spokojne zachowanie oraz brak szeleszczenia, tupotu prawdopodobnie wpłynęło na sukces.  – Czytamy w relacji z zasiadku Bogdana Gackowskiego (zdj. powyżej)

 

Michał Bielakow na jednej z ostatnich zasiadek złowił piękny okaz karpia w nie mniej pięknej okolicy. Wyciągnięty z podwodnych roślin oraz lili wodnych dał mu jeszcze większą satysfakcję. Takie chwile pozostają w pamięci na zawsze.  

Pierwsze trzy noce poświęcił niewielkiej wodzie. Pierwsze dwie doby były bez brania, przez co nasz teamowicz postanowił zmienić zestaw końcowy na hak SR 4, na którym podał niewielki pop up. Dzięki tej zmianie na macie wylądowały trzy pełnołuskie, ciemno umaszczone karpie. Brania były spod płynącej wyspy, gdzie sprzęt musi być niezawodny podczas hardkorowych holi.
W grafiku jeden dzień był przeznaczony na odpoczynek, lecz następnego dnia Seba znów wyruszył nad wodę. Tym razem wraz ze swoją dziewczyną. Zasiadka coraz bardziej się rozkręcała, a kolejne karpie lądowały na sesji zdjęciowej zakochanych. Natalia biła swój rekord kilkakrotnie, najpierw wyjęła piękną torpedę o wadze 16.10kg, kolejno 18,200kg następnie 18,5kg a na sam koniec 21.30kg, Seba również złapał piękne ryby w tym 21,20kg! Jak sam stwierdził póki co była to zasiadka życia. Podczas zasiadki nie odnotował żadnej spinki. – Czytamy w relacji z wyprawy Sebastiana Lemke.

Źródło: facebook.com

GALERIA

  • POTRÓJNY SUKCES
  • POTRÓJNY SUKCES
  • POTRÓJNY SUKCES
  • POTRÓJNY SUKCES
  • 5
  • 6
Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU