MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPowstał polski oddział Carp Servis Vaclavik – inau ...

Powstał polski oddział Carp Servis Vaclavik – inauguracja na targach Rybomania 2017 w Poznaniu

Dodano: 06.02.2017 14:10
wystaw ocenę:
12345
Powstał polski oddział Carp Servis Vaclavik – inauguracja na targach Rybomania 2017 w Poznaniu
Podczas targów Rybomania w Poznaniu odbędzie się inauguracja działalności polskiego oddziału czeskiej firmy Carp Servis Vaclavik.

Historia firmy Carp Servis Vaclavik, której właścicielem jest Ales Vaclavik, tworzy się prawie od dwudziestu lat. Na czeskim rynku należy ona do najstarszych firm tego rodzaju. 

 


Początkowo nie wiedzieliśmy co i jak w tej dziedzinie robić. Jedyne czym dysponowaliśmy to była nasza energia i nieskończona chęć łowienia karpi. Praktycznie wszystkie odkrycia  i doświadczenia były wynikiem naszych prób i błędów.  Po drodze często traciliśmy siły i upadaliśmy. Jednak znów pojawiał się pozytywny impuls i nowa energia, które pchały nas dalej – mówią właściciele. 


Dzisiaj firma może pochwalić się kilkoma oryginalnymi produktami, które powstały na podstawie wieloletnich doświadczeń zespołu CSV. 

 

Do tych najpopularniejszych należy seria kulek proteinowych Boss2 razem z dodatkowymi atraktorami, które są ze sobą połączone jak bracia i siostry. Wszystkie  produkty CSV są wytwarzane w naszej fabryce w Czechach i są naszymi autorskimi pomysłami.  


Kolejnym etapem rozwoju jest utworzenie oddziału CSV w Polsce, który tworzą Radosław Nowacki i Gabriel Danch. Inauguracja działalności oddziału nastąpi na targach Rybomania 2017  w Poznaniu, gdzie firma zaprezentuje pełną gamę swoich produktów – zarówno tych ze stałej oferty jak i nowości przygotowanych na sezon 2017.  

Wkrótce uruchomiona zostanie strona internetowa oraz sklep on-line w języku polskim, gdzie będą dostępne wszystkie produkty CSV, a przed rozpoczęciem sezonu karpiowego pojawią się adresy sklepów stacjonarnych,  w których będzie można je nabyć.


Zajrzyjcie na:
Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU