MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności"PZW DRWI Z NAS I WZYWA POLICJĘ"

"PZW DRWI Z NAS I WZYWA POLICJĘ"

Dodano: 01.12.2016 14:13
wystaw ocenę:
12345
"PZW DRWI Z NAS I WZYWA POLICJĘ"
Adrian Modzelewski nawołuje wędkarzy do większej aktywności na rzecz poprawy stanu naszych wód i realnego wspierania akcji typu "Panie tu nie ma ryb"

We vlogu odwołuje się do protestu, który odbył się w tym roku w Warszawie, pod siedzibą PZW. Ubolewa m.in. nad niską frekwencją, która nie idzie w parze z zainteresowaniem sprawą w internecie. 


 


Władze PZW nie chcą z nami rozmawiać... drwią z nas i wzywają policję..to jest żałosne...powinniśmy tam wszyscy być...kilka tysięcy osób, a nie sto - Słyszymy w filmie.




Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

NAJWYŻEJ OCENIANE KOMENTARZE

To niech każde koło zbierze się i zrobi wyjazd na takie zebranie albo zacisnąć żeby i naprawdę nie opłacić w danym roku karty wędkarskiej jak by to zrobiło 90%osób myślę że dało by im do myślenia ale każdy myśli że jakoś to będzie ale niestety
1.12.2016 16:22    autor: ~DG
popieram najwyszy czas wyplemic to betonowe niereformowalne zgromadzenie kolesi
1.12.2016 18:12    autor: ~tadeusz bednarz
NIE PŁACĘ już kilka lat .....mówiłem walczyłem z betonem na zebraniach i .......du...azobaczcie w necie artykuły i relacje z "zarybienia" Warty........BYŁEM.....śmiech i porażka....firma (władza wie kto ale itd.itd) wytruła ryby w ilosci kilkunastu ton w rz.Warcie...ryby pokaźne niektóre rekordowezarybienie?......ok. 1 miliona narybku "palczaków" ....ŚMIECH i TRAGEDIAza nim część tych ryb osiągnie słuszny rozmiar ja bedę juz wąchał kwiatki od dołu
2.12.2016 09:32    autor: ~helikon13
Tu nie ma ryb. Zaden komentarz nie oddaje lepiej stanu lowisk pzw.
1.12.2016 18:41    autor: ~Miszcz wronka
Petycja do Ministerstwa w sprawie zmiany umów dzierżawy wód od rzgw tam jest wymóg odłowu to trzeba zmienić rozbić od zewnątrz
1.12.2016 19:48    autor: ~Wojtek karp team Trójmiasto

WSZYSTKIE KOMENTARZE

swieta racja.popieram w calosci.pozdro robsson podkarpacie
01.12.2016 16:04    autor: ~robsson
To niech każde koło zbierze się i zrobi wyjazd na takie zebranie albo zacisnąć żeby i naprawdę nie opłacić w danym roku karty wędkarskiej jak by to zrobiło 90%osób myślę że dało by im do myślenia ale każdy myśli że jakoś to będzie ale niestety
01.12.2016 16:22    autor: ~DG
popieram najwyszy czas wyplemic to betonowe niereformowalne zgromadzenie kolesi
01.12.2016 18:12    autor: ~tadeusz bednarz
Trochę walka z wiatrakami, trzeba poczekać, czas zrobi swoje....
01.12.2016 18:28    autor: ~mr czas
Szczerze?To nasza wina a nie pzw.Bo my jako wędkarze g*wno robimy...
02.12.2016 13:44    autor: ~~Miszcz wronka
Tu nie ma ryb. Zaden komentarz nie oddaje lepiej stanu lowisk pzw.
01.12.2016 18:41    autor: ~Miszcz wronka
Panowie na jeziorach administrowanych przez Szwaderki jest jeszcze gorzej
02.12.2016 13:40    autor: ~wedkarz
szkoda że pan Ziobro nie jest zapalonym wędkarzem może posadziłby ten cały "zarząd" pzw bo napewno byłoby za co...
01.12.2016 19:11    autor: ~ML
Petycja do Ministerstwa w sprawie zmiany umów dzierżawy wód od rzgw tam jest wymóg odłowu to trzeba zmienić rozbić od zewnątrz
01.12.2016 19:48    autor: ~Wojtek karp team Trójmiasto
http://www.pzw.org.pl/for um/index.php?PHPSESSID=dh s5q53po4vvseicagpt3c29k5& topic=4397.msg29997;topic seen#new
02.12.2016 07:09    autor: ~Jakub
NIE PŁACĘ już kilka lat .....mówiłem walczyłem z betonem na zebraniach i .......du...azobaczcie w necie artykuły i relacje z "zarybienia" Warty........BYŁEM..... miech i porażka....firma (władza wie kto ale itd.itd) wytruła ryby w ilosci kilkunastu ton w rz.Warcie...ryby pokaźne niektóre rekordowezarybienie?..... .ok. 1 miliona narybku "palczaków" ....ŚMIECH i TRAGEDIAza nim część tych ryb osiągnie słuszny rozmiar ja bedę juz wąchał kwiatki od dołu
02.12.2016 09:32    autor: ~helikon13
Dokładnie, ręce opadają
02.12.2016 09:59    autor: ~Janek
Obudzcie sie zakończcie ten cyrkLudzie mają głęboko w dupie jakieś warszawsie kałuże z sieciami...A ta cała akcja nie jest dla wszystkich tylko przeciwko sieciom na jednym łowisku.Panie Adrianie fimem o tej pseudo akcji się Pan nie wybije.I jak nie ma ryb to skończcie sie z nimi pokazywać bo to zwykła błazenada.Ludzie z was leją po nogawkach...Sam karpiuje i na PZW i na komercjach.Jakoś potrafiłem w tym seoznie na PZW złowić piękne amury (12 i 13,4kg)i miśka 22kg.Tępe pały muszą zrozumieć ,że jak sie nie potrafi to się nie złowi.
02.12.2016 13:41    autor: ~Błażej SN (NO KILL !)
Jeśli łowisz miski to nie jesteś wędkarzem tylko karpiarzem czyli sypiesz tony jakiegoś gówna które zakwaszają wodę a nie umiesz złowić płotki, a już nie wspomnę o szczupaku czy sandaczu w dupie mam twoje karpie w wodach PZW ma być zarybiane różnymi gatunkami za to płacimy na zarybianie i zagospodarowanie wód a większość łowisk wygląda jak jakieś szamba nie robi się nic.
02.12.2016 23:40    autor: ~zibi
Panie Adrianie!Zajmie się Pan lepiej karpiami...
02.12.2016 13:42    autor: ~Wanda Pojutrze
Proszę pisać na forach na yt i podać godzinę i datę spotkania i zrobimy razem porządek.
02.12.2016 14:40    autor: ~polok
ble ble ble , wierzycie w te karpie jak ja kiedyś w Wałęsę.Przyjdzie czas i wszyscy oprzytomnieją
02.12.2016 16:48    autor: ~były karpiarz
Przy zarybieniu wód pzw, przyjeżdża tzw. komisja z koła, którego dotyczy zarybienie i ona "nadzoruje" to zarybienie-jak, a no w samochodach mają wiadra, kalfasy i worki (przykład z mojego podwórka, nie dotyczy wszystkich) jak zrobiło się głośno to przy zarybieniu, pojawiła się waga bo wcześniej ryba szła do wody z rękawa i nie można było stwierdzić czy poszło 100 kg czy 300 kg. Wędkarze też robią swoje. Tu musi zmienić się mentalność.
02.12.2016 22:15    autor: ~PEZEWUS
Popieram kolegów poniżej i pytam pana Adriana a kto wiedział o takiej akcji ja o niej dowiedziałem się bo gdzieś przypadkiem na mojej skrzynce pojawił się ten apel. Zorganizujcie akcje ale wcześniej odpowiednio nagłośnijcie ją biorę urlop i jadę. Zrobi tak wielu wędkarzy ale muszą być o takiej akcji poinformowani.
02.12.2016 23:32    autor: ~zibi
Pamiętajmy, że oprócz w/w akcji, która jest jak najbardziej zasadna i potrzebna, należy też wywierać nacisk na poziomie kół. Każde walne zebranie w kołach na zakończenie roku jest dobrą okazją aby pokazać swoje wątpliwości i niezadowolenie. Tym czasem na koniec roku do koła przychodzi kilka osób, najczęściej wąskie grono i za wyjątkiem zjedzenia kilku ciastek i wypicia czegoś tam, to tyle. Jeżeli w skali całego kraju na walnych zebraniach kół, zacznie pojawiać się duża liczba członków i zadawać pytania, często kłopotliwe to kwestia czasu, jak zacznie się coś topić. Wędkarze maja potężne argumenty w ręku wystarczy tylko je wykorzystać.
03.12.2016 11:14    autor: ~PEZEWUS
Znam tego tego pana Satrunina z Wyszkowa.Niech pokaże zdjęcia z okazami co miał robione w mieszkaniu.Wszystkie zawsze zabiera.Mało tego sprowadza innych na miejscówki.Pewnie ma w tym jakiś interes.Poszukajcie starych numerów gazety Nowy Wyszkowiak.Jest tam nawet ze mną na zdjęciu.A teraz gwiazdorzy bo z prezesem koła się nie umie dogadać...
03.12.2016 22:15    autor: ~Stanisław R.-Wyszków
Nie ktoś się za to weźmie ktoś mądry inteligentny znający się choć trochę na prawie i działa bo jego nie będą zbywać prostymi tekstami a o poparcie gdyby trzeba było zebrać podpisy jakiegoś poparcia czy pozwu z tym nie będzie problemu. PZW to jest taki beton który znalazł sobie sposób na życie i zwykły człowiek wędkarz nic nie zdziała ale jacyś wędkarze prawnicy, urzędnicy dotarli by do odpowiedniego ministerstwa i przedstawili naszą petycję i rozgoryczenie zwykłym nieróbstwem i ignorancja władz okręgów PZW.
05.08.2019 12:38    autor: ~zibi
Jako prawnik napiszę parę słów. Rzecz nie w prawie. Główną przeszkodą jest mentalność 99% członków PZW. Pan na filmiku stawia diagnozę typową dla tej większości - zwalając winę na PZW i kłusowników. Proszę jednak w swoich okręgach poczynić na podstawie operatów obliczenia arytmetyczne. Dla przykładu ekosytem konkretnej, nizinnej zaporówki o powierzczni 800 ha, ma zgodnie z operatem szacunkowym zdolność odtworzeniową ok. 24 tony rocznie (przy założeniu, że jest niezdegradowany). Na zbiornik ten sprzedawano w latach jego świetności po 7.000 zewoleń rocznie. Jeśli każdy z tych 7.000 wędkarzy wziął w ciągu roku średnio 10 ryb o wadze średnio 1,5 kg , to przez rok ze zbiornika zniknęło 105 ton ryb. Żeby utrzymać równowagę zarybienia musiałyby wynosić 80 ton rocznie. Zniszczenie ekosystemu odbyło się w majestacie prawa, zgodnie z limitami obowiązującymi w RAPR. Żaden wędkarz nie czuje się winny. No kill ? Pod siedzibą PZW byłoby 100.000 tysięcy wędkarzy a nie kilkuset.
12.08.2019 22:16    autor: ~niebora

Obserwuj nas

zamknij