MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościRELACJA Z TRENINGU PRZED WORLD CARP CLASSIC JUNIOR

RELACJA Z TRENINGU PRZED WORLD CARP CLASSIC JUNIOR

Dodano: 29.04.2016 12:22
wystaw ocenę:
12345
RELACJA Z TRENINGU PRZED WORLD CARP CLASSIC JUNIOR
W dniach 22-24 kwietnia nad Łowiskiem Jarosławki k. Maszewa odbyło się spotkanie dwóch tegorocznych reprezentantów Polski WCC Junior -  Damiana Gerca, Gerarda Świeżego. Przeczytajcie relację z tego „treningu”, autorstwa kapitana drużyny - Marcina Jesiołowskiego. 


Po przybyciu na miejsce w późnych godzinach popołudniowych, panowie zostali serdecznie powitani przez właścicieli łowiska, a następnie udali się na stanowiska by przygotować się do zasiadki. 

Aura nie rozpieszczała nas, częstując raz po raz silnym, zimnym północnym wiatrem. Mimo tego w centralnej części zbiornika widoczne były raz po raz spławiające się duże ryby. Niestety zdecydowanie poza zasięgiem zestawów z naszych stanowisk. Pomimo tego, drugiego dnia wczesnym rankiem na jednym z zestawów Gerarda piękny odjazd. Podługim i emocjonującym holu Damian podbiera pięknego lustrzenia. Jak ocenił Gerard „na oko” 15 stka. Weryfikacja wagą pokazała jak oko się myli - 18 kilo szczęścia. 
W ciągu dnia milczenie sygnalizatorów. Czas by omówić taktykę, obejrzeć filmy z łowiska Katlov w Czechach, na którym podobnie jak w roku ubiegłym rozegrana zostanie II edycja WCC Junior. Rozmowy przerywa odjazd na jednym z moich zestawów. Po dość szybkim holu chłopaki podbierają karpia koi. Po wypowiedzeniu milczących życzeń zwracamy rybie wolność.Gorąca herbata i kolejne branie. Tym razem próba współpracy reprezentantów znowu zdana wzorowo. Amur, który znany jest z niesamowitych odjazdów wystawił cierpliwość na ciężką próbę. Musiał uznać wyższość karpiarzy i uraczył nas swym pięknym widokiem na macie. Kilka zdjęć i powrót ryby w dobrej kondycji do wody.Po kolacji jeszcze długo rozmawialiśmy przygotowując plan na najbliższy miesiąc. Ostatnia noc bez brań. Nastąpiło gwałtowne załamanie i tak już kiepskiej pogody. Wczesnym rankiem śniadanie i długa droga powrotna.

Chłopaki prócz swojej skromności prezentują bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności w kunszcie karpiowania. Każdy z nas jednak dobrze wie, że przyda się jeszcze szczęście w losowaniu.

Dlatego proszę was wszystkich trzymajcie mocno kciuki, wspierajcie dobrym słowem. Ja zrobię to samo przed i podczas WCC Junior. Powalczymy.Przeczytajcie też o polskiej, kobiecej drużynie, która wystartuje w World Carp Classic Junior reprezentując Normark Polska

Będziemy was na bieżąco informować z batalii WCC Junior, która odbędze się w dniach 26-29 maja na Łowisku Katlov w Czechach. 

GALERIA

  • RELACJA Z TRENINGU PRZED WORLD CARP CLASSIC JUNIOR
  • RELACJA Z TRENINGU PRZED WORLD CARP CLASSIC JUNIOR
  • RELACJA Z TRENINGU PRZED WORLD CARP CLASSIC JUNIOR
  • RELACJA Z TRENINGU PRZED WORLD CARP CLASSIC JUNIOR
Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU