MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościSkandal na Rybomanii - wyjaśnienie organizatorów. ...

Skandal na Rybomanii - wyjaśnienie organizatorów. Sprawa w prokuraturze?

Dodano: 12.03.2018 18:37
wystaw ocenę:
12345
Skandal na Rybomanii - wyjaśnienie organizatorów. Sprawa w prokuraturze?

Organizatorzy Rybomanii w ciągu doby mają złożyć do Prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestrzępstwa. Chodzi o zabicie ryb, które pływały w wielkim akwarium, gdzie odbywały się pokazy sprzętowe. 

 

Przypominany, że w niedzielę późnym wieczorem, po zakończonych targach Rybomania w Sosnowcu, na facebooku pojawiły się filmiki, na których uśmiercono ryby, które pływały w ogromnym akwarium. Było ono atrakcją targów, odbywały się w nim pokazy sprzętowe.

W poniedziałek rano redaktor naczelny Karp Maxa, Przemysław Mroczek wystosował oficjalne pismo do dyrektora Rybomanii. Możecie je znaleźć TU. Otrzymaliśmy odpowiedź, którą zamieszczamy poniżej. Do sprawy wrócimy. 


Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

NAJWYŻEJ OCENIANE KOMENTARZE

I co z tego sprawa uchichnie.. tak jak kradzieże w Poznaniu, w noch ukradli wtedy sprzęt o wartości kilku tysięcy... i nie wierzę że stało się to bez wiedzy organizatorów lub jakiegoś organu zajmującego się tym. Tak to już jest nie Expo tylko targowisko !
12.03.2018 19:40    autor: ~Vailo
Expo?Targi? ....Jeden wielki sklep wędkarski i nic więcej,liczy się tylko kasa i ilość sprzedanego towaru,piwa i żarcia.Ceny wyższe od sklepowych ,rachunek ekonomiczny musi się zgadzać,tyle w temacie.Prawdziwy miłośnik Karpia i nie tylko ,widząc coś takiego, osra przyszłoroczną Rybomanię ,Ja w każdym bąż razie tak zrobię!
14.03.2018 15:01    autor: ~Marek
Proponował bym bojkot targów w przyszłym roku. Jeśli nie mieli co zrobić z rybami to zbiorników na śląsku nie brakuje z pewnością ktoś by ryby przygarnął za przysłowiową złotówkę.
13.03.2018 20:21    autor: ~miszka
szok jak można mówić że Rybomania jest świętem wędkarzy że jest no kill a po zakończeniu zarzynać bestialsko ryby byłem na 3 rybomaniach i już więcej nie pojade
15.03.2018 06:43    autor: rafal101973
Już złożyli, uśmiałem się
13.03.2018 17:26    autor: ~zak73

WSZYSTKIE KOMENTARZE

I co z tego sprawa uchichnie.. tak jak kradzieże w Poznaniu, w noch ukradli wtedy sprzęt o wartości kilku tysięcy... i nie wierzę że stało się to bez wiedzy organizatorów lub jakiegoś organu zajmującego się tym. Tak to już jest nie Expo tylko targowisko !
12.03.2018 19:40    autor: ~Vailo
Już złożyli, uśmiałem się
13.03.2018 17:26    autor: ~zak73
Proponował bym bojkot targów w przyszłym roku. Jeśli nie mieli co zrobić z rybami to zbiorników na śląsku nie brakuje z pewnością ktoś by ryby przygarnął za przysłowiową złotówkę.
13.03.2018 20:21    autor: ~miszka
Expo?Targi? ....Jeden wielki sklep wędkarski i nic więcej,liczy się tylko kasa i ilość sprzedanego towaru,piwa i żarcia.Ceny wyższe od sklepowych ,rachunek ekonomiczny musi się zgadzać,tyle w temacie.Prawdziwy miłośnik Karpia i nie tylko ,widząc coś takiego, osra przyszłoroczną Rybomanię ,Ja w każdym bąż razie tak zrobię!
14.03.2018 15:01    autor: ~Marek
avatar szok jak można mówić że Rybomania jest świętem wędkarzy że jest no kill a po zakończeniu zarzynać bestialsko ryby byłem na 3 rybomaniach i już więcej nie pojade