MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościTargi Wędkarstwa Rybomania 2013. Ważne informacje.

Targi Wędkarstwa Rybomania 2013. Ważne informacje.

Dodano: 11.10.2012 00:00
wystaw ocenę:
12345
Targi Wędkarstwa Rybomania 2013. Ważne informacje.

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy targi odbędą się w dniach 22-24 lutego 2013 r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jednak od razu zaznaczamy, a to bardzo ważne, że Rybomania dla wszystkich odwiedzających będzie otwarta w sobotę i niedzielę (23-24 lutego). Natomiast dzień wcześniej będzie VIP DAY. - 22 lutego nastąpi otwarcie targów i od godziny 14:00 rozpocznie się dzień poświęcony biznesowi. W ten wyjątkowy dzień na targi będzie można dostać się jedynie ze specjalnym zaproszeniem VIP, które jednocześnie upoważniać będzie do skorzystania z bezpłatnego bufetu na terenie pawilonu. – wyjaśnia Piotr Kamiński, dyrektor targów - Wyemitowanych zostanie 1500 (ilość może się zwiększyć) unikalnych zaproszeń, które trafią bezpośrednio w ręce właścicieli sklepów i do gości specjalnych. Tego dnia targi dla zwiedzających otwarte będą do godziny 19:00.

 
 
 
Integralną częścią Rybomanii 2013 będzie „Strefa karpiowa”. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że ze swoimi stoiskami będą m.in. takie firmy jak: JRC, Fox, Korda, ProLogic, Solar, czy Tandem Baits. 
 
Jeśli chodzi o cenę wejściówek to w tym roku wyglądało to następująco. Bilet jednorazowy kosztował 10 zł, a wielokrotnego wejścia upoważniający także do wjazdu samochodem – 20 zł. Można także było kupić bilet rodzinny – dla minimum trzech osób (w tym co najmniej jedno dziecko) – za każda osobę trzeba było wówczas zapłacić 8 złotych.  Ceny w przyszłym roku będą prawdopodobnie na podobnym poziomie. Oczywiście postaramy się mieć do rozdania wejściówki dla naszych czytelników. 
 
 
 
 
Tak jak w w tym roku, tak i w 2013 będziemy obecni na Rybomanii. Wtedy też odbędzie się premiera nowej, ósmej części filmu z cyklu „Na karpie".
 
 
Patronat medialny nad Targami Wędkarstwa Rybomania 2013 objęli: „Karp Max”, „Wiadomości Wędkarskie”, Carppassion, Wedkuje.pl, DVD Karp. 

GALERIA

  • Targi Wędkarstwa Rybomania 2013. Ważne informacje.
Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU