MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościVII Maraton Karp Klubu Bytom – relacja z zawodów

VII Maraton Karp Klubu Bytom – relacja z zawodów

Dodano: 13.07.2017 10:54
wystaw ocenę:
12345
VII Maraton Karp Klubu Bytom – relacja z zawodów
W dniach 6-9 lipca odbyła się kolejna już VII edycja ogólnopolskiego maratonu, który zorganizował Karp Klub Bytom. Patronem medialnym był magazyn Karp Max. 


Przed inauguracją zawodów organizatorzy oraz uczestnicy uczcili minutą ciszy zmarłego tragicznie niedawno karpiarza Mateusza Marka Bronka. Warto nadmienić, iż w zeszłym roku wygrał VI edycję tych zawodów, a i w tym maratonie miał wziąć udział. 
Jak każde zawody tak i te zaczęły się od przedstawienia regulaminu oraz losowania stanowisk. W rozpoczęciu imprezy udzielili wsparcia członkowie zarządu kola nr.3 w Bytomiu. Sędzia klasy krajowej P. Aleksandra Kurzepa oraz kapitan sportowy koła nr.3 Bytom P.Kazimierz Delecki. Zawody odwiedzili też Monika i Łukasz Lechowscy z No Limit Team.

Po rozlosowaniu stanowisk zawodnicy spragnieni kontaktu z wodą tudzież z rybą rozjechali się na miejsca.  Łowienie rozpoczęło się o godzinie 14:00, a pół godziny później na macie wylądowała pierwsza ryba, którą złowił Piotrek Kamiński (st. 1).

Zaczęło się bardzo dobrze jednak jak się później okazało tak różowo nie było. Chimeryczne brania, ich częstotliwość nie powalały na kolana. Pogoda nie była najgorsza zatem integracja między zawodnikami była przednia jak i długa, gdyż jakoś trzeba sobie umilić czas oczekiwania na sygnał brania. Niestety jak już coś wzięło to wagowo nie mieściło się w klasyfikacji. Trafiały się też większe okazy co powodowało zmianę w klasyfikacji Największej Ryby, jednak nie przekraczały 10 kg. Dopiero krótko przed zakończeniem zawodów padła wreszcie dwu cyfrówka - 11.90 kg - takiego właśnie karpia wyholował Adrian Swiętek i tym samym został łowcą Największej Ryby i rzutem na taśmę wylądował z partnerem na podium. Sponsorem strategicznym był Salon Wędkarski Okoń w Rudzie Śl. Pomocniczymi zaś sponsorami: Koło nr.3 Bytom, Sekcja wędkarska Lin w Zabrzu, Natural Team Carp, który ufundował nagrody za Big Fisha. Carp Gravity, Jet Fish Polska, Delta Baits, Genesis Carp, Warmuz Baits, Elektrostatyk. 


 

Wszystkim razem i każdemu z osobna pragniemy gorąco podziękować za ofiarność i współudział w zorganizowaniu tego maratonu. Bez Was nie był by tak udany. Gratulujemy również zawodnikom za wytrwałość i honorową walkę. Nie można też zapomnieć o zwycięzcach BRAWOOOO i GRATULUJEMY. – skomentowali organizatorzy z Zarządu Karp Klub Bytom.
GALERIA

 • VII Maraton Karp Klub Bytom – relacja z zawodów
 • VII Maraton Karp Klub Bytom – relacja z zawodów
 • VII Maraton Karp Klub Bytom – relacja z zawodów
 • VII maraton karp klubu bytom_6
 • VII maraton karp klubu bytom_5
 • VII maraton karp klubu bytom_Swistek Adrian Big Fish
 • VII maraton karp klubu bytom_1
 • VII maraton karp klubu bytom_2
 • VII maraton karp klubu bytom_3
 • VII maraton karp klubu bytom_4
 • VII maraton karp klubu bytom_wyniki koncowe
Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU