MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościWyjątkowa zasiadka i karp Koi 12 kg

Wyjątkowa zasiadka i karp Koi 12 kg

Dodano: 20.06.2012 00:00
wystaw ocenę:
12345
Wyjątkowa zasiadka i karp Koi 12 kg

Na łowisku pojawiłem się około godziny 5.00 rano. Po godzinie pierwszy zestaw wylądował w wodzie, po 30 minutach kolejny. Dzień zapowiadał się bardzo spokojnie. Na pierwsze branie o dziwo nie musiałem długo czekać, już po godzinie pierwszy bardzo mocny wyjazd i karp o wadze 6 kg ląduje na macie. Po wypuszczeniu ryby do wody i wywiezieniu zestawu, nagle sygnalizator na drugiej wędce zaczyna piszczeć - kolejny bardzo mocny wyjazd i znowu karp na 5,5 kg ... po kilku chwilach na macie pojawia się kolejna ryba już o wadze 8 kg i sytuacja taka trwała systematycznie przez cały dzień.

 
 
Około godziny 15.00 jak zwykle kolejny odjazd, walka z rybą trwała około 15 minut i przy brzegu pojawia się ku naszemu zdziwieniu niesamowity widok - bardzo jasna, pomarańczowa plama - karp Koi o imponującym rozmiarze ... niemożliwe ! Po zważeniu ryby - waga wskazała mocne 12 kg natomiast miarka 80 cm. Karp wziął na kulkę StarBaits Omega Fish. To było jak sen .. tyle ryb pojawiło się tego dnia na macie i dodatkowo do tego wyniku coś tak pięknego i okazałego pojawiło się w moich rękach. Chwile takie pozostają do końca naszych dni.. 
 
 
 
    
 
 
Podsumowując - intensywność brań występowała nadal przez cały wieczór i całą noc. Efektem jednodniowej zasiadki było 26 sztuk ryb, w tym 2 sztuki karpia po 13,2 kg, wyjątkowy karp koi 12 kg, plus 4 leszcze i pozostałe karpie od 5 kg do 12 kg. Suma całego połowu to 170 kg ryb - ciężkiej pracy, ale jak że przyjemnej i wymarzonej.

GALERIA

  • Wyjątkowa zasiadka i karp Koi 12 kg
Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?
avatar Piękny wynik a złota rybka jeszcze piękniejsza:-) GRATULUJĘ!!! Miałbym prośbę Adrian o podanie jakiegos namiaru na siebie. Mój login to Maciek99999.
20.06.2012 16:40    autor: Maciek99999

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU