MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościZOBACZ FILM NASH’A PO POLSKU

ZOBACZ FILM NASH’A PO POLSKU

Dodano: 23.01.2014 00:00
ZOBACZ FILM NASH’A PO POLSKU

ZOBACZ FILM NASH’A PO POLSKU #1

 

Jeżeli chcesz nas poinformować o ważnym wydarzeniu pisz: redakcja@karpmax.pl.

KOMENTARZE - ZOBACZ FILM NASH’A PO POLSKU

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?
Filmy Nasha ogląda się jak reklamy telewizyjne bo...jest kolorowo, ładnie, jednym słowem pięknie. Patrząc na stronę polską Nash Tackle moża rzec że jest przedewszystkim drogo. Niestety dalej, mimo iż Panowie z Korda Deveploment wędkują cały czas na łowisku Gigantica, uważam że filmy z Danny Fairbrassem i spółką są o niebo lepsze. Zawierają więcej praktycznego materiału, nie samych patentów i gadżetów danej firmy. Po prostu montaż zestawów końcowych, dobór przynęty i sposób nęcenia, nie napieprzanie bezsensowne prawie trzy godziny o klamotach karpiowych...
24.01.2014 09:00    autor: rafsz81
avatar Wszytki pieknie tylko gdzie jest film po polsku ?? Bo link podany to ang wersja
03.02.2014 18:44    autor: Tomasz152
Nie wiem czasem czy śmiać się mam czy płakać, jak czasem tu czytam takie "mądre posty", na tym gównianym portaliku, równie gównianego Karp Maxika. Koleżko masz film, czytaj na youtube.com lub youtube.pl, zamieszczony tu jest. Nauczysz obsługiwać się real playera i inne to dowiesz się że...w prawym dolnym rogu masz napisy, włączasz polskie i oglądasz...
03.02.2014 19:30    autor: rafsz81
avatar To po co tu zaglądasz, po co się logujesz, po co komentujesz? Idź na spacer, czy coś. Oczywiście otrzymujesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Ja wiem z kim mam do czynienia, już z 5 razy byłeś blokowany i nie wiem czemu dałem ci kolejną szansę. Być może myślałem, że zmądrzejesz, ale widzę, że jednak myliłem się. Co do filmiku to należy włączyć napisy w odtwarzaczu na YT.
04.02.2014 08:15    autor: admin
Primo zalogowałem się tu by poczytać 18-24 letnie dzieci, które na wszystkim znają się najlepiej. Secundo mogę otrzymać nawet znów bana, zdania co do Waszej redakcji i pisma nie zmienię. Trudno mieć inne zdanie jak czyta się że od tego roku wchodzi na rynek, francuska firma Carp Spirit, której przedstawicielem w Polsce został Nomark Polska. Niestety w klamoty karpiowe tej firmy od x czasu zaopatrywane są sieci sklepów sportowych Decathlon w całej Polsce. Jak słucham Waszego guru Mroczka, kiedy mówi o firmie Dynamite Baits, cyt. "nowe kulki Dynamita", to nóż mi otwiera się w kieszeni. Tertio właśnie to napisałem wyżej, patrz a.d napisów w odtwarzaczu na YT, geniuszu...
04.02.2014 10:16    autor: rafsz81
avatar Nie lubię soli - nie solę, nie lubię teatru nie chodzę, nie lubię głośnej muzyki - ściszam, wiem wszystko, nie wiem nic, to takie praktyczne myślenie by dzień nie rozpoczynał się w złym nastroju.
04.02.2014 10:46    autor: admin
Jak nie mam pewności i próbuje zrzucać wszystko na tak zwane "literówki", będąc jakby nie było dziennikarzem, nie tworzę nazw własnych. Patrz ostatni numer Karp Max 2/2014, cyt. "kulki Richworth Euro Boilies", jak na zdjęciu widać nazwę "Euro Baits" i nawet przedstawiciel firmy na Polskę, czyt. firma baits.pl w opisie na swojej stronie ma nazwę, "Euro Baits"...