MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaBlogicarpworldCarp´R´Us & Karel Nikl zdominowali WCC 2016!
Dodano: 18.10.2016
DODAJ WPIS
wystaw ocenę:
12345
Carp´R´Us & Karel Nikl zdominowali WCC 2016!
Carp´R´Us & Karel Nikl zdominowali WCC 2016!

Osiemnasta edycja prestiżowych zawodów World Carp Classic przeszła już do historii. Po raz pierwszy najlepszych wędkarzy gościła przy tej okazji Republika Czeska, a dokładniej Zalew Nowomłyński na Morawach. W zawodach wzięło udział łącznie 115 zespołów z 22 krajów świata.

Marki Carp´R´Us i Karel Nikl reprezentowało tu łącznie 5 zespołów, w tym mistrzowie z 2014 roku. Udało nam się osiągnąć historyczny wynik, ponieważ zespół Carp´R´Us/Karel Nikl w składzie: Karel Nikl, Jan Dadák i Jakub Erhart zajął pierwsze miejsce i został zwycięzcą całego WCC 2016. Po raz pierwszy zespołowi reprezentującemu Republikę Czeską udało się wygrać te prestiżowe zawody.

Wspaniale wiodło nam się również w rywalizacji zespołowej, w której team Carp´R´Us 2 w składzie: Karel Nikl junior, Martin Hrdý, Jiří Hrdý, Tomáš Slavík i Petr Korbička zajęli drugie miejsce, a zespół Carp´R´Us 1 w składzie: Karel Nikl, Jan Dadák, Jakub Erhart, Krzysztof Charmuszko, Andrzej Walczak i Dariusz Cios – pierwsze miejsce.

Zwycięskimi przynętami były sprawdzone od wielu lat kulki 3XL , Extasy , ale także nowość na zbliżający się sezon – kulki Gigantica. W trudnych warunkach, w jakich przyszło nam współzawodniczyć, prezentowaliśmy przynęty na przyponach z superwytrzymałej plecionki StripX 45lb z haczykiem Continental Snag Hook 4 i Mouthsnaggerem w formie Multi-rig z długim włosem. W żadnym przypadku nie mogło w naszych zestawach zabraknąć klipsów zabezpieczających Snag Clip , mocnych leaderów Clearwater Shockleader 50lb oraz plecionki Total Contact . Zestawy wytrzymały nawet w tak trudnych warunkach, jak zatopiony las pokryty ostrymi skorupami małży.

Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy nas wspierali, ufali nam i pokładali w nas nadzieję. Każdemu, kto nas wsparł słowem, rozmową telefoniczną, e-mailem czy SMS-em lub choćby ciepłą myślą. Naprawdę jest to dla nas niezwykle ważne. Podziękowania należą się również naszym najbliższym – bez ich wsparcia osiągnięcie takich wyników nie byłoby możliwe.

Nie był to łatwy turniej, wiązał się dla nas z ciężką pracą, rezygnacją z wielu innych rzeczy, niedoborem snu i wysokim poziomem adrenaliny aż do samego końca. Ale ostatecznie opłaciło się. Dziękujemy i będziemy próbować jako pierwszy team w historii wygrać WCC nie tylko dwukrotnie, ale może i trzykrotnie! :)

Pozdrawiamy i bardzo dziękujemy

Team Carp´R´Us & Karel Nikl

Karel Nikl – Jan Dadák – Jakub Erhart

 

Tłumaczenie z języka czeskiego: Hanna Olejniczak

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU