MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaBlogicarpworldDobre towarzystwo i ryby
Dodano: 30.05.2017
DODAJ WPIS
Dobre towarzystwo i ryby
Dobre towarzystwo i ryby

Ta zasiadka poświęcona była przede wszystkim na spotkaniu się wśród znajomych, by świętować urodziny kolegi. Miejscem spotkania było łowisko Stary Staw. W piątek po pracy, w godzinach wieczornych dojechałem do kolegów. Plan był prosty, miło spędzić czas nad wodą, wznieść toast i spróbować przekonać do siebie podwodnych mieszkańców łowiska.

Stanowisko jakie zająłem było dla mnie nowym, więc zacząłem od sondowania wody. Zainteresowały mnie dwa miejsca w zatoce o różnej głębokości. Pierwsze miejsce to 0,9 m, drugie 1,8 m.

Dobre towarzystwo i ryby #1

Po czynnościach związanych z wywiezieniem zestawów i rozbiciem obozowiska, nadszedł czas na spotkanie przy grillu. Nocne rozmowy umilały nam ryby, które były aktywne już
w pierwszą dobę. Start był u mnie kiepski, bo pierwsze dwa brania wygrały ryby, lecz kolejne cztery już zakończone matą. Tak w ciągu 40 godzin udało się wyholować 4 karpie,
z czego pierwszy miał równe 15 kg, dwa karpie 8+ i ostatni w niedzielę rano 5 kg, któremu zwróciłem wolność bez robienia foto.

Dobre towarzystwo i ryby #2

Dobre towarzystwo i ryby #3

Dobre towarzystwo i ryby #4

Kolejny raz Kill Krill pomógł mi w zasiadce, a wszystkie ryby wzięły z płytszej wody.

Piękny niedzielny poranek to czas pakowania i powrotu do domu z myślami o kolejnej zasiadce, która nastąpiła tydzień później.

Dobre towarzystwo i ryby #5

Dobre towarzystwo i ryby #6

Tym razem z kolegą odwiedziliśmy łowisko Rybowo. Woda, która chodziła mi po głowie już od jakiegoś czasu. Na piątek wziąłem urlop od pracy i popołudniu byłem już na miejscu. Sporo czasu poświęciłem obserwacji i sondowaniu. Miejsca wytypowane były pod drugim brzegiem, około 170 m. Świetna woda, by móc podnieść umiejętności łowienia na plecionki, bo regulamin łowiska pozwala je stosować.

Dobre towarzystwo i ryby #7

Dobre towarzystwo i ryby #8

Od miejscowych dowiadujemy się, że ryba nie jest aktywna, mimo to z pozytywnym nastawieniem czekaliśmy na odgłos sygnalizatora. Wraz ze wschodem słońca, zagościł uśmiech na mojej twarzy, dzięki małemu szczęściu w postaci 7 kg karpia.

Tym razem pop-up Carp Bonbons - Pineapple & Butiryc dał rybę, a kolej na Kill Krilla przyszła popołudniu, dając pięknego 12,4 kg karpia. Weekend zleciał szybko, mimo to kolejna woda odwiedzona z rybami na macie.

Dobre towarzystwo i ryby #9

Dobre towarzystwo i ryby #10

Dobre towarzystwo i ryby #11

Z pozdrowieniami

Paweł Frydrych Carp-World Team

KOMENTARZE - Dobre towarzystwo i ryby

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU