MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaBlogiKarBPodSUMowanie sezonu 2013
Dodano: 29.12.2013
DODAJ WPIS
wystaw ocenę:
12345
PodSUMowanie sezonu 2013

Podsumowując sezon 2013 wybraliśmy się nad naszą ulubioną wodę ER Rybnik , gdzie w tym roku złowiłem swoją życiówkę oraz byłem świadkiem połowów  olbrzymów  o wagach kolejno 25 kg i 28kg . Nad tym zbiornikiem nie odczuwa się końcówki sezonu , gdyż właśnie zimą karpiarze z całej Polski przyjeżdzają do Rybnika zapolować na jedne z największych Karpi pływających w tym zalewie . TUTAJ SEZON SIĘ NIE KOŃCZY A DOPIERO ROZPOCZYNA !

 

Na naszą ostatnią zasiadkę wybraliśmy "płyty" ponieważ wszystkie dobre miejscówki były już zajęte , pogoda jak na "wiosnę" w grudniu +10 stopni napawała optymizmem , wiatr zmieniał się co godzinę ,postanowiliśmy ze tym razem nie będziemy daleko wywozić , nasze zestawy powędrowały na odległość do 100 metrów . 

 

 

Nasza ostatnia zasiadka w 2013 miała trwać zaledwie 10 godzin , dlatego postawiłem na plellet o różnej gramaturze + gotowana kukurydza a na włos sprawdzone przynęty DT i SOLAR , proteiny zanętowe zrobiliśmy na własnym miksie z dodatkiem flavorów Anchovy i Truskawki . W ten ostatni wyjazd zastosowałem na moich zestawach własnej produkcji 'Glug' z rozmoczonym pelletem o smaku squida i mączki kostnej . 

 


Ostatni wyjazd przyniósł tylko jedno branie , niestety nie udało się wyholować ryby na brzeg , ale prawdopodobnie był to sum który 30 m przed brzegiem przetarł zestaw przyponowy i odpłynął machając nam na pożegnanie roku 2013 ! 

 

 

 

Podsumowując rok 2013 złowiłem 22 karpie + 1 amura łącznie o wadze 246 kg , w tym na Rybniku 9 sztuk w przedziale od 9 kg do 20 kg . Nasz team BRC łącznie wyholował 106 karpi o wadze 794 kg . Największy karp został wyholowany przez Szymona w Listopadzie i miał wagę 25 KG !  Nad wodą spędziliśmy naprawdę dużo czasu , ropoczynając sezon w Nieboczowach a kończąc na "morzu Rybnickim" Sezon 2013 uważamy za udany a już w styczniu ropoczynamy nowy , miejmy nadzieje jeszcze lepszy rok 2014 . Bogatsi w nowe doświadczenia i nauczeni pokory będziemy walczyć w nowym sezonie o jak najlepsze wyniki ! Ale pamiętamy o tym że nad wodą nie liczą się tylko rezultaty a wspólnie spędzony czas , nowo poznani znajomi którzy dzielą naszą pasję :) 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU