MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaBlogipawelkarpZłota Łuska z Carp Gravity
Dodano: 6.02.2018
DODAJ WPIS
wystaw ocenę:
12345
Złota Łuska z Carp Gravity
Złota Łuska z Carp Gravity

Złota Łuska z Carp Gravity to cykliczne zawody karpiowe, które powracają od 2018 roku. Już teraz serdecznie Was wszystkich zapraszamy do udziału. Zawody odbędą się nad pięknym jeziorem Dobro Klasztorne w Pobiedziskach w dniach 16-20 maja 2018r. W zawodach weźmie udział 20 zespołów. Głównym sponsorem jest oczywiście firma Carp Gravity, która oprócz cennych nagród rzeczowych rozda produkty dla wszystkich uczestników zawodów. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal łowców karpi Karp Max.Zawody będą rozgrywane w klasyfikacji drużynowej na zasadzie 3 największych złowionych ryb (karp lub amur). Największa masa trzech ryb zadecyduje o zwycięstwie. Nagradzane zostaną zespoły z 3 pierwszych miejsc. Łowisko zostanie także podzielone na dwa sektory, a zwycięscy każdego z sektorów również zostaną obdarowani nagrodami.

Dodatkowo uczestnicy powalczą o nagrodę indywidualną jakim będzie Puchar Złotej Łuski. Nagrodę tą otrzyma łowca, który w jak najkrótszym czasie złowi komplet ryb: karpia lustrzenia, karpia pełnołuskiego i amura.

 

Jeśli chodzi o regulamin to łowimy na zasadach ustalonych przez gospodarzy łowiska czyli dozwolone jest łowienie z rzutu lub używanie modeli zdalnie sterowanych. Zakaz używania pontonów podczas łowienia i sondowania dna.

Losujemy tylko jeden raz i w żadnym razie nie można wylosowanego stanowiska zmienić. Szczegółowy regulamin dostępny dla zawodników prześlemy pocztą elektroniczną.
Zawody rozpoczynają się w środę o godzinie 12.00 gdzie rozpocznie się losowanie stanowisk. Rejestracja zawodników w środę 16 maja od godz. 8 do 12.00. Koniec zawodów w niedzielę 20 maja o godzinie 9.00. O godzinie 11.30 ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród.

Wpisowe od zespołu to 1000zł. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Tomek Słowiński pod nr tel. 669350027 lub e-mailem 
tomek-slowinski@wp.pl 
Serdecznie zapraszamy do udziału. Na chwilę obecną mamy jeszcze wolne miejsca. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania odnośnie zawodów lub wyrażacie chęć udziału to na wszystko odpowiemy podczas zbliżających się targów Rybomania w Poznaniu.

 

Warto dodać, że łowisko Dobro Klasztorne, na którym odbędą się nasze zawody zamieszkują naprawdę duże karpie i amury. Obecny rekord jeziora to karp o wadze 29,5 kg a karpi powyżej 20 kg pływa tam naprawdę sporo. W minionym sezonie również chłopaki z naszego klubu i teamu łowili na łowisku Dobro Klasztorne, a na ich matach wylądowały naprawdę piękne i grube ryby!!!

 

W ostatnich latach miesiąc maj był jednym z lepszych okresów na połów tych największych okazów, dlatego też wybraliśmy tą datę!!! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Każdy z uczestników otrzyma nasze firmowe produkty, a najlepsze ekipy obdarowane zostaną naprawdę cennymi nagrodami!!! Ze swojej strony zapewniamy masę wrażeń i niezapomniany klimat. Warto dodać, iż z zawodów powstanie pełnometrażowy film, który ukaże się na naszym kanale na youtube, a Wy wystąpicie w roli głównej..... i może to właśnie Ty będziesz w jego trakcie holował wielkiego karpia, który da Twojej drużynie zwycięstwo!!!! Zapraszamy do zapisów!!!

Złota Łuska z Carp Gravity
Złota Łuska z Carp Gravity
Złota Łuska z Carp Gravity
Złota Łuska z Carp Gravity
Złota Łuska z Carp Gravity
Złota Łuska z Carp Gravity

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU