MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaForumDyskusja ogólnaWysyłka Karp Max 2/2013r.

FORUM KARPIOWE

Wątki
Posty

Dyskusja ogólna

Zapraszamy do dyskusji na tematy ogólne związane z wędkarstwem karpiowym. Tutaj możesz się przywitać, podzielić opiniami na temat funkcjonowania portalu karpmax.pl, itp.
213
530
Adresy internetowe automatycznie zmienimy na klikalne odnośniki.
Wysyłka Karp Max 2/2013r.
darc
postów: 9
podziękowań: 0
dołączył: 15.04.2011
12.03.2013   08:07

Szanowna Redakcjo Szanownego KarpMaxa

Tryumfalnie obwieśliliście, że wysyłka do prenumeratorów nastąpiła 1 marca, dzisiaj mamy już 12 marca, a u mnie śladu po KarpMaksie niema.

Niestety z przykrością stwierdzam, że od wielu lat Wasze pismo mam w skrzynce praktycznie w momencie jak w kioskach nakład się wyczerpuje.

Czasami jest to wina PP, ale czasami Niestety Wasza - data nadania przesyłki jest o kilka dni późniejsza od deklarowanej. Nakładając na to opóźnienie Poczty, to zwykle już prawie koniec miesiąca.

W związku z powyższym proszę o informację, czy jest normalną praktyką, że prenumeratorzy otrzymują Wasze pismo później niż pozostali czytelniczy, którzy nie udzielili Wam darmowego kredytu w postaci wpłaconej prenumeraty?

Proszę o rzetelną odpowiedź, ponieważ z rozmów z licznymi karpiarzami wynika, że nie jestem odosobnionym przypadkiem i nie wszystko można tłumaczyć opóźnieniami zawinionymi przez Pocztę.

Z powazaniem

Darek

avatar
redakcja
postów: 15
podziękowań: 0
dołączył: 10.05.2011
12.03.2013   13:46

 

Witamy. Wszystkim prenumeratorom wysłaliśmy „Karp Maxa” 1 marca, ani wcześniej, ani później. Niestety nie mamy wpływu na jakość usług świadczonych przez Pocztę Polską, a to ewidentnie jest jej wina. Magazyn wysyłamy w momencie gdy dotrze do nas z drukarni. Dotarł rano 1 marca i po południu nadaliśmy przesyłki. Jeśli Pan do tego czasu nie otrzymał gazety to proszę się skontaktować z osobą odpowiedzialną za prenumeratę (prenumerata@karpmax.pl, 600 229 261), bo wygląda na to,  że gdzieś zaginęła  i w takim wypadku niezwłocznie wysyłamy drugi egz. Możemy tylko przeprosić i zapewnić, że z naszej strony dokładamy wszelkich starań by magazyn jak najszybciej dotarł do prenumeratorów. 

Pozdrawiamy. 

Adresy internetowe automatycznie zmienimy na klikalne odnośniki.

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU