MENU

Gwarancja zwrotu pieniędzy

  1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez Kupującego i listonosza.
  2. W przypadku reklamacji należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko Kupującego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji.
  3. W przypadku reklamacji towaru, warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres Sprzedającego z załączonym opisem wady. Do zwracanego/reklamowanego towaru należy dołączyć dowód zakupu. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący.
  4.  W przypadkach uzasadnionych reklamacji spełniających w/w warunki, Sprzedający zwróci należność drogą przelewu bankowego na wskazane przez Kupującego konto lub przekazem pocztowym na podany na zamówieniu adres.
  5. Zakupiony w e-sklepiku towar można zwrócić na własny koszt bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Pieniądze za zwrócony towar zostaną przesłane na wskazany rachunek bankowy standardowo w terminie 5 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Sprzedający zwraca tylko kwotę zakupionego towaru, bez kosztów przesyłki.                          
  6.  Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar nie może być zwrócony, jeśli Kupujący zdjął opakowanie (np. folię chroniącą kartonik) lub plomby zabezpieczające towar.

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU