MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaŁowiskaEko Farma Żelechów

Eko Farma Żelechów

DANE PODSTAWOWE

Eko Farma Żelechów
Huta Zadybska 25 08-550 Kłoczew
Lubelskie
KOMERCYJNE
ilość stanowisk: 6
licencja: 84 zł (doba)

OPIS

Jeśli lubicie łowić w ciężkich żwirowniach i odkrywać ich tajemnice to zdecydowanie powinniście spróbować swoich sił na tym łowisku. Sam zbiornik jest kształtu podłużnego, co sprawia, że karpie migrują w poszukiwaniu pokarmu i niekiedy zajmie trochę czasu zanim odnajdą nasze zestawy.

Woda została podzielona na cyple, co bardzo trafnie ujmuje nowy wygląd łowiska. W roku 2012 właściciel dokonał poważnej i ryzykownej zmiany stanowisk. Wcześniej były tu dzikie, zarośnięte miejscówki, do których dostęp był utrudniony, ale można było się fajnie schować przed resztą świata i łowić w spokoju. W dniu dzisiejszym wygląda to zupełnie inaczej, zostały potworzone wielkie cyple, które mieszczą kilka namiotów i sporo wędek. Oczywiście wszędzie jest piach, a brzegi zostały wzmocnione kostkami z betonu, które zapobiegają osuwaniu się ziemi.
 


Wybierając odpowiednie miejscówki możemy stosować różne sposoby łowienia. Woda jest podłużna, na zwężeniach przyjdzie nam łowić pod drugim brzegiem, a niekiedy na otwartym zbiorniku. Dlatego łowienie bez środka pływającego mija się z celem, nie chodzi o same miejscówki, bo każdy kto umiejętnie rzuca będzie w stanie ich sięgnąć. W niektórych miejscach możemy spokojnie holować rybę do brzegu, jednak w większości przypadków polecam hol z pontonu. Taką konieczność wymuszają na nas racicznice, które są podwodną plagą na tym akwenie. Karpie są wszędzie, więc nie ma lepszych bądź gorszych stanowisk, zaś kluczem do sukcesu jest zatrzymanie ich w łowisku. Tak więc przyjeżdżając do „Żelechowa” trzeba pamiętać o zabraniu sporej dawki karpiowego żarcia, w miejscówkę potrafią wpłynąć dorodne i bardzo trudne do przechytrzenia amury.

Woda jest cały czas zarybiana z przewagą ryb dwucyfrowych.. Sam zbiornik jest położony na terenie farmy. Do obiektu należy hotel i restauracja, oraz wiele innych atrakcji. Teren jest ogrodzony dzięki czemu jest bezpiecznie, i zawsze jest tam ktoś z obsługi. Woda położona jest wśród pól i lasów, co sprawia fajne warunki do wypoczynku, a strome zarośnięte zbocza żwirowni tworzą specyficzny wygląd i fajny klimat zasiadki.

Jeśli chcecie przyjechać do Żelechowa musicie kierować się na Garwolin, później w Gończycach odbić na Żelechów. Przejeżdżając przez miasto drogą 807 skręcamy (przed przydrożnym krzyżem) w prawo, później w lewo i cały czas prostą drogą dojeżdżamy do „Eko Farmy”, której nie sposób nie zauważyć.

 

LOKALIZACJA

GALERIA

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU