MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaŁowiskaŁowisko karpiowe Sieraszewo

Łowisko karpiowe Sieraszewo

DANE PODSTAWOWE

Łowisko karpiowe Sieraszewo
Sieroszewo gmina Boniewo
Kujawsko-pomorskie
KOMERCYJNE
ilość stanowisk: 10
licencja: 50 zł

OPIS

Łowisko karpiowe Sieroszewo jest to zbiornik wody o powierzchni 1,5 ha. Umiejscowiony w miejscowości Sieroszewo (skąd nazwa) wieś położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie włocławskim, w gminie Boniewo. W odległości 24 km od Włocławka i 7 km od Chocenia.

Dojazd jest bardzo dogodny zarówno dla zmotoryzowanych jak i tych preferujących bardziej zdrowe formy lokomocji, wszelkie asfalty kończą się w odległości kliku metrów od brzegów. Teren wokół łowiska to oaza spokoju. Sąsiedztwo lasu i klika siedlisk gospodarczych zapewnia niepowtarzalny klimat i komfort ciszy.

Łowisko powstało w wyniku wielomiesięcznego wykopania z terenu podmokłego ogromnej masy ziemnej o bardzo zróżnicowanym dnie i głębokości. Był to zamiar celowy, aby podnieść atrakcyjność łowiska. Akwen jest sukcesywnie zarybiany dużą ilością karpi i amurów o wadze od 3 kg do kilkunastu kilogramów. Rekord łowiska to karp 22,5 kg. W odległości do 50 metrów od drogi znajdują się stanowiska wędkarskie, na których swobodnie można rozbić namiot lub postawić przyczepę kempingową. Wędkowanie dozwolone jest z jednego brzegu, na którym jest 10 stanowisk umożliwiający wygodny połów.

Właściciel łowiska Sieroszewo to Piotr Grochowina. Wieloletni i doświadczony karpiarz, który odniósł wiele sukcesów w zawodach karpiowych. Wciąż poszerza swoją wiedzę w temacie łowienia karpi i amurów na różnych łowiskach w kraju. Osoba która z wielką pasją i zaangażowaniem propaguje wędkowanie oparte na zasadzie "złów i wypuść".


 

RYBOSTAN / NAJWIĘKSZE ZŁOWIONE RYBY

Karp 22,5 kg Amur 13,50 kg

OKRES POŁOWÓW

Cały rok

LOKALIZACJA

GALERIA

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU