MENU

O NAS

„Karp Max” jest pierwszym w Polsce specjalistycznym czasopismem poświęconym wędkarstwu karpiowemu. Wydawany jest co dwa miesiące w objętości 140 stron, na kredowym papierze, z lakierowaną okładką. Wydawcą czasopisma jest Centrum Promocji Wędkarstwa Karpiowego w Koszalinie, gdzie też mieści się siedziba redakcji.

Pierwszy numer „Karp Maxa” ukazał się w kwietniu 2003 r. Początkowo był to kwartalnik, obecnie jest to dwumiesięcznik. Założycielem czasopisma i jego redaktorem naczelnym jest Przemysław Mroczek, propagator wędkarstwa karpiowego, autor książek wędkarskich i karpiowych filmów DVD, od wielu lat stały współpracownik największego polskiego magazynu dla wędkarzy „Wiadomości Wędkarskich”, w którym redaguje strony karpiowe.

Dla „Karp Maxa” piszą najbardziej znani polscy i zagraniczni karpiarze, m.in. Tomasz Nuckowski, Zbigniew Hukałowicz, Tomasz Wasilewski, Paweł Szewc, Ryszard Jarmułowicz, Libor Chrobok, Steve Briggs, Simon Crow i Jocelyn Dupre. Nasze czasopismo współpracuje z kilkoma podobnymi europejskimi wydawnictwami, m.in. „Carp-Talk” w Wielkiej Brytanii, „Media Carpe” we Francji, „VBK” w Belgii.

„Karp Max” jest organizatorem szeregu zawodów karpiowych: Rozpoczęcia Sezonu z Karp Maxem, Srebrnego Haka, Eliminacji do World Carp Classic, a także oficjalnym przedstawicielem na Polskę organizatorów największych na świecie zawodów karpiowych World Carp Classic.

Dystrybucja „Karp Maxa” jest prowadzona w punktach sprzedaży „Ruchu” , „Kolportera”, w Salonach Empiku, Inmedia i w około 30 sklepach wędkarskich, a także w bezpośredniej prenumeracie, e-sklepiku i w wersji cyfrowej: www.egazety.pl; www.nexto.pl; e-kiosk.pl.

Pod koniec lutego 2011 r. „Karp Max” uruchomił nowoczesny portal społecznościowy skierowany do łowców karpi, pod adresem www.karpmax.pl. Składa się on z dwóch części. Informacyjnej, w której znajdują się min.: sprawdzone, codzienne wiadomości ze świata karpiowego, opisy najnowszego sprzętu, informacje o zawodach i łowiskach, porady dla początkujących.

Druga część, społecznościowa posiada wiele użytecznych funkcji. Każdy może założyć swój profil i poznać nowych znajomych, planować wspólne zasiadki, umieszczać filmy i zdjęcia. Każdy zalogowany użytkownik może prowadzić dyskusje na forum i brać udział w konkursach. Dodatkowo w październiku 2013 r. uruchomiliśmy kolejną funkcję dzięki której każdy zalogowany użytkownik może prowadzić swój blog.

Natomiast 6 grudnia 2012 r. uruchomiliśmy internetową telewizję poświęcona wędkarstwu karpiowemu KarpMaxTv. Wszystkie nasze filmy możecie znaleźć na kanale www.youtube.com/karpmaxpl

W lutym 2016 roku uruchomiliśmy nową odsłonę portalu www.karpmax.pl

Adres redakcji do korespondencji:
Magazyn Łowców Karpi "Karp Max"
Redakcja: ul. Monte Cassino 6,
5 piętro
75-412 Koszalin
e-mail: redakcja@karpmax.pl

Redaktor Naczelny:
Przemysław Mroczek
tel. [+48] 604 783 106
e-mail: p.mroczek@karpmax.pl

Sekretarz redakcji:
Karolina Matejek 
tel.  [+48] 532 493 557
e-mail: k.matejek@karpmax.pl 

Prenumerata:
Lidia Mroczek
tel. [+48] 600 229 261
e-mail: prenumerata@karpmax.pl

Redaktor naczelny portalu internetowego:
Jarosław Mroczek
tel. [+48] 602 461 818
e-mail: redakcja@karpmax.pl

Reklama:
Hanna Borowiak
tel. [+48] 606 495 093
e-mail: reklama@karpmax.pl

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU