MENU
Jesteś tutaj: Strona głównaZawody karpioweNekielka Cup (Grand Prix Nekielka 2017)

Nekielka Cup (Grand Prix Nekielka 2017)

PATRONAT KARPMAXA
Wpisowe: 900
Ilość stanowisk: 25
Miejsce: Łowisko Expert Karp w Nekielce
Woj: wielkopolskie
WWW: www.expert-karp.pl
Start: 23.08.2017 godz.12:00
Koniec: 27.08.2017 godz.12:00
 
Zgłoszenia do: 1.03.2017

OPIS

W 2017 roku firma Expert-Karp proponuje wszystkim karpiarzom udział w dwóch turach zawodów zaliczanych do Grand Prix Nekielki. Pierwsze to Golden Carp Niekielka a drugie Niekielka Cup.

W każdej z dwóch tur będzie mogło wystartować max. 25 dwuosobowych teamów po wcześniejszym opłaceniu wpisowego w kwocie 900zł od ekipy. Zawody odbędą się w starej formule tzn. będzie obowiązywał zakaz korzystania ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych, łowienie i hol ryb odbywał się będzie tylko i wyłącznie z brzegu . Do łask powrócą „kobry, łyżki zanętowe , rakiety, proce i inne wynalazki.
Organizatorem zawodów jest firma EXPERT-KARP, która ma decydujący głos we wszystkich kwestiach związanych z regulaminem i przebiegiem zawodów. Organizator może w każdej chwili zmienić całość lub część regulaminu.

Biorący udział w zawodach są zobowiązani do przestrzegania zasad i regulaminu imprezy pod rygorem wykluczenia z zawodów. W przypadku rezygnacji z udziału w zawodach organizator nie będzie zwracać wpłaconego wpisowego. Po zakończeniu losowania ekipy będą mogły dojechać samochodami w rejon wylosowanego wcześniej stanowiska – celem wypakowania sprzętu. Do godziny 14:00 tj. rozpoczęcia wędkowania, wszystkie samochody muszą być odstawione – zaparkowane w miejscach do tego przeznaczonych tj. parkingach na terenie łowiska. Na teren zawodów nie będą wpuszczane przyczepy kempingowe, na każdym z brzegów jeziora ustawione są toalety.

Ubezpieczenia (OC i NW) startujących w zawodach dokonują instytucje delegujące ich lub sami zawodnicy. W trakcie trwania zawodów obowiązuje całkowity zakaz poruszania się samochodami przez zawodników jak i gości odwiedzających uczestników zawodów. Osoby odwiedzające startujących, przed wejściem na teren zawodów muszą powiadomić organizatorów lub sędziów zawodów o odwiedzinach danej ekipy, następnie po uzyskaniu zgody mogą udać się do danej ekipy wyłącznie pieszo, pojazdy muszą zostać pozostawione na parkingu przed wjazdem na łowisko. Teamy startujące w zawodach wyrażają zgodę na filmowanie ich, robienie im zdjęć podczas trwania zawodów jak również na dowolne wykorzystanie ( publikację ) przez organizatorów wykonanych w czasie zawodów zdjęć i filmów.


 
Nagrody w sprzęcie karpiowym otrzyma 7 pierwszych ekip w ogólnej klasyfikacji:
I miejsce - 2500 pln oraz nagrody renomowanych firm karpiowych, puchary oraz medale okolicznościowe,
- zezwolenia roczne na łowisko Expert-Karp Nekielka w roku 2017,
II miejsce - nagrody karpiowe, puchary, medale okolicznościowe,
- weekendowa zasiadka na łowisku Expert-Karp Nekielka w roku 2017,
III miejsce - nagrody karpiowe, puchary, medale okolicznościowe,
- weekendowa zasiadka na łowisku Expert-Karp Nekielka w roku 2017,
IV- VII miejsca - nagrody karpiowe
 
Łowca największej ryby otrzyma puchar, medal okolicznościowy oraz nagrodę karpiową, której sponsorem będzie renomowana firma karpiowa. W przypadku sklasyfikowania mniej niż 7 ekip, nagrody zostaną przyznane ekipom, które złowiły ryby. W sytuacji gdy żadna z ekip biorących udział w zawodach nie złowi ani jednej ryby,  przyznane zostaną jedynie 3 nagrody "pocieszenia", które zostaną rozlosowane wśród wszystkich startujących ekip.

W Grand Prix zwycięży ta drużyna, która po zakończeniu dwóch tur zawodów uzyska najlepszy wynik wagowy połowionych ryb zaliczanych do ogólnej klasyfikacji. Zwycięzcy G-P otrzymają oprócz nagród karpiowych, puchary, medale okolicznościowe. Zwycięzcy finału otrzymają również darmowy start w cyklu zawodów Gran Prix Nekielki w roku 2018.  Oprócz tego zwycięzcy nagrodę specjalną. Kolejna nagrodą jest bezpłatny start w finale Mistrzostw Polski Polish Carp Masters.

Do ogólnej klasyfikacji G-P liczyć się będą tylko wyniki uzyskane przez zespół startujący w niezmienionym składzie, istnieje jednak możliwość zastąpienia w nagłym wypadku jednego zawodnika innym, który nie startował i nie będzie startował z innym zawodnikiem w którejś z II tur G-P. Nowy zawodnik nie może przenosić uzyskanego wyniku na tzw. własne konto, nie będzie mu się liczył osobno wynik w klasyfikacji G-P. Uzyskany wynik pozostaje przy głównym zespole.

Każda Ekipa, która będzie chciała wystartować w tych prestiżowych zawodach musi dokonać rejestracji zespołu poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.expert-karp.pl.
 
 
REJESTRACJA

 Każda Ekipa startująca w zawodach jest zobowiązana do zarejestrowania się w biurze organizacyjnym zawodów w godzinach podanych w terminarzu zawodów. W celu rejestracji prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Teamy, które nie zgłoszą się do rejestracji, nie będą mogły wziąć udziału w zawodach. Nie będzie im również zwrócone wpisowe. Zespół, który zgłosi do zawodów asystenta, również musi go zarejestrować. Koszt startu asystenta w zawodach wynosi 200zł. Obowiązki asystenta opisane są w regulaminie zawodów.
 
 
LOSOWANIE STANOWISK

Każdy ze startujących Teamów musi osobiście wziąć udział w losowaniu stanowisk. Losowanie będzie przebiegać jednorazowo tzn. że wylosowany numer stanowiska nie będzie można zmienić.
 
 
TERMINARZ ZAWODÓW:
 -----------------------------------------------
Środa (23 sierpnia)
  • 8:00-10:00 rejestracja drużyn w biurze organizacyjnym zawodów,
  • 10:00 oficjalne rozpoczęcie zawodów, losowanie stanowisk. Po zakończeniu losowania wyjazd drużyn na stanowiska. Rozbijanie obozowiska, sondowanie dna, nęcenie,
  • 14:00 rozpoczęcie łowienia.
Środa-Niedziela (23-27 sierpnia)
  • czas trwania zawodów
Niedziela (27 sierpnia 2017r.)
  • 11:00 zakończenie zawodów.
  • 12/13:00 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i oficjalne zakończenie zawodów.

LOKALIZACJA

GALERIA

KOMENTARZE

Możesz komentować bez logowania.
usuńODPOWIADASZ NA:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Wydawca portalu nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.
Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną.
Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Obserwuj nas

© 2015 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron www: PERSABIO
© 2016 KarpMax
Wszelkie prawa zastrzeżone
zamknij

ZALOGUJ SIĘ

Zapamiętaj mnie
zaloguj się przez swoje konto na facebooku
facebook
Nie masz konta, zarejestruj się: REJESTRACJA
zamknijMENU